Susipažinkite su Paul Grinberg, žmogumi, kuris ne tik aplankė 50 geriausių restoranų pasaulyje, bet ir praplėtė šį sąrašą iki 100.

Tikriausiai pagalvojote, jog vyras visą savo gyvenimą skyrė maistui, deja taip nėra. Paul yra verslininkas, kuris diena iš dienos valdo tarptautinę finansų bendrovę. Tačiau, dėl įmonės reikalų Paul tenka dažnai keliauti, todėl jis nusprendė nuobodžias verslo keliones praskaidrinti nauju hobiu – maisto ragavimu.

2017 metais ekspertai paskelbė 50 geriausių pasaulio restoranų sąrašą. Paul be vargo visus juos aplankė ir išskyrė 3 mėgstamiausius:

  1. „Le Calandre“ (Rubano, Italija)
  2. „Ultraviolet by Paul Pairet“ (Šanchajus, Kinija)
  3. „Alinea“ (Čikaga, JAV)

Tačiau, paklaustas, kuriame restorane vyriškis norėtų lankytis reguliariai, jis prisipažino, jog tai būtų restoranas „Maido“ Peru sostinėje, Limoje.

Įdomu tai, kad vyrui ekspertų sudarytas sąrašas buvo per trumpas, todėl Paul nusprendė jį papildyti dar 50 restoranų. Iš 100 restoranų, verslininkas jau yra aplankęs 99. Vienintelis restoranas, į kurį jam vis nepavyksta patekti, dėl milžiniško žmonių srauto, yra „Sushi Saito“ Tokijuje.