Tiems, kurie atostogaudami trokšta ne tik pailsėti, bet ir šiek tiek pakeliauti, susipažinti su naujomis vietomis bei patirti vietinį žavesį nuo šiol tai padaryti bus gerokai lengviau. Na, bent jau tiems, kurie planuoja savo kelionę į Kubą, Islandiją, Japoniją ar Kolumbiją.

Visą dieną praleisti nepažįstamoje vietoje, bet joje jaustis kaip vietiniu – skamba neįmanomai. Tačiau, programėlės „ViaHero“ dėka nuo šiol tai ne tik įmanoma, bet ir labai lengva. Šios programėles pagalba, už 25 dolerius per dieną, vietinis žmogus, pagal jūsų poreikius ir pageidavimus jums suplanuos visą dieną: suras kur pavalgyti, apsistoti, patars ką aplankyti ir duos naudingų, vietinių patarimų.

isaiah-rustad-527187-unsplash

„Tai lyg vietinis draugas, kuris supranta jūsų interesus ir padeda suplanuoti jūsų kelionę“, – sako programėlės įkūrėjas Greg Buzulencia.

Vyras nuo vaikystės buvo apsėstas kelionių planavimu, tai jo aistra. Todėl, ilgai stebėjęs kelionių industriją, suprato, jog tokia paslauga yra įdomi ir reikalinga norintiems išgyventi vietinę patirtį ir aplankyti autentiškas vietoves, kurios ne visada būna įtrauktos į populiarių, turistinių vietų sąrašą.

Nors programėlė veikia tik keliose šalyse, greitu metu planuojama į sąrašą įtraukti Ekvadorą ir kitas, Pietų Amerikos šalis.