5 dienų poilsis jau šimtmečius romantiškiausiu pasaulio miestu vadinamoje Prancūzijos bei „Tour de france“ sostinėje – ko gero geriausia dovana savo mylimajam ar mylimajai Valentino dienos proga.

Viešnagės metu ne tik mėgausitės vienas kito draugija, bet ir galėsite užkilti į Paryžiaus simbolį – Eifelio bokštą, iš jo žvelgti į greta tekančią Senos upę, aplankyti žymiuosius Eliziejaus laukus (ne, tai ne botanikos sodai, o bene žymiausia Paryžiaus gatvė, kupina restoranų bei prabangių parduotuvių).

Dėmesio verta ir Eliziejaus laukų pakraštyje, Šarlio De Golio aikštėje stūkstanti 50 metrų aukščio Triumfo arka, kuri yra antra didžiausia tebeegzistuojanti triumfo arka pasaulyje, bei kitos turistų itin mėgiamos vietos: žymiausia Paryžiuje Dievo motinos katedra, Luvro muziejus, menininkų meka – Monmarto kvartalas, Liuksemburgo rūmai ir kiti reto grožio objektai.

Kaip sakė rašytojas Nicolas Barreau – „Paryžius visada gera mintis!” (Paris is always a good idea – angl.).

Skrydis dviems asmenims į abi puses su „Ryanair“ oro linijomis vasario 10-15 dienomis kainuoja vos 113,96 euro (56,98 euro asmeniui). Tiesa, skrydžių kainos greitai gali pabrangti, todėl vertėtų paskubėti.

Vilnius – Paryžius – Vilnius (vasario 10-15 d.) – 56,98 euro

Vilnius - Paryžius - Vilnius

Skrydžių ieškokite „Ryanair“ puslapyje.

Apgyvendinimas Paryžiuje yra gana brangus, tačiau pasinaudojus booking.com ar kitomis aptarnavimo sistemomis, galima rasti pakankamai neblogų pasirinkimų tiek svečių namuose/hosteliuose, tiek trijų žvaigždučių viešbučiuose.

Paryžius

Nakvynės Paryžiuje galima ieškoti ir per Airbnb.com puslapį. Jeigu ten dar nesate užsiregistravę, tai galite padaryti paspaudę čia ir taip gauti piniginę premiją savo pirmai nakvynei.