Jeigu ieškote vasaros nuotykių, negali būti nieko geriau už galimybę mėnesį laiko keliauti po kokias tik geidžiate Kanados vietas vos už 150 dolerių. Jaunesniems nei 25 metų keliautojams, Kanados 150 metų sukaktuvių proga, „Via Rail“ siūlo neribotą kelionių pasą, galiosiantį visą liepos mėnesį.

Pasas galios visą liepos mėnesį ir bus taikomas visuose maršrutuose. Taigi turėsite visas galimybes apkeliauti visą šalį. Maršrutai veda ir per pagrindines metropoliteno stotis, kaip Monrealis, Torontas, ir tęsiasi iki pat vakarų pakrantėje esančio Vankuverio. Pasinaudoję pasiūlymu galėsite nukeliauti iki rytuose esančios Naujosios Škotijos provincijos, šiaurės Manitobos, pasieksite nuostabiuosius Britų Kolumbijos kalnus ir kitas įdomias Kanados vietas.

via-rail-map-stations-canada

Jeigu jūs esate vyresnis nei 25 metų, tačiau studijuojate, tuomet taip pat galite pasinaudoti šiuo pasiūlymu. Vienintelė sąlyga –  privalote turėti galiojantį tarptautinį studento pažymėjimą ISIC. Tiesa, kelionių pasų skaičius yra ribotas, o paklausa gerokai viršijo lūkesčius. Dėl šių priežasčių buvo nulūžusi ir „Via Rail“ interneto svetainė.

Pasai nėra keičiami į bilietus, todėl įsigiję juos, turėsite įsigyti ir kelionės bilietą. Bilietus savo kelionei ekonomine klase paso turėtojai galės įsigyti nuo balandžio 19 dienos. Pasą įsigyti galite paspaudę čia, arba interneto svetainėje  http://www.viarail.ca/en/150-pass