Fotografui Tomui Tumalovičiui pavydėti galėtų daugelis jau vien dėl to, kad ilgus metus jis dirbo Lietuvos krepšinio rinktinės fotografu ir kartu su garsiausiais šalies krepšininkais važinėjo po visą pasaulį į turnyrus bei čempionatus.

Šiuo metu Tomas ir toliau keliauja po pasaulį dirbdamas savo darbą – organizuoja fotografijos kursus, kuriuos rengia ne tik Lietuvoje, bet ir skirtingose užsienio šalyse: Gruzijoje, Kuboje, Islandijoje ir kitur.

Pavydėti jam galėtų daugelis dar ir dėl kito dalyko – Dakaro. Tomas net tris kartus yra buvęs šiose didžiausiose bei garsiausiose pasaulio lenktynėse, organizuojamose Pietų Amerikoje.

„Man kelionės kvepia kažkuo nauju, neišbandytu. Tačiau kelionėse patys nuotykiai neateina. Reikia eiti jų ieškoti, – „Kvepia Kelionėm“ renginyje pasakojo Tomas Tumalovičius. – Gailėsitės to, ko nepadarėt. Laikausi principo, kad geriau gailėtis to, ką padarei.“

Vienas didžiausių Tomo pastarųjų metų nuotykių buvo Kuboje, kurioje jis svečiavosi būtent tuomet, kai mirė ilgametis šalies lyderis Fidelis Castro. Kadangi kurį laiką yra dirbęs fotožurnalistu, Tomas greit suprato, jog tai – puiki tema žiniasklaidai. Nieko keisto, kad netrukus jo ir kartu Kuboje viešėjusių lietuvių nuotraukos „iš įvykio vietos“ atsidūrė portale 15min.

Renginyje „Kvepia Kelionėm“ Tomas taip pat pasakojo ir apie nuotykius su Lietuvos rinktine, nemokamas nakvynes, vagystes Maroke, Dakaro subtilybes, kelionę į Venesuelą bei kitus įspūdžius. Kviečiame žiūrėti.