Tokių kainų dar nėra buvę. Iš Palangos į didžiausią Škotijos miestą Glazgą galima nuskristi pigiau nei nuvykti autobusu iš Vilniaus į Kauną.

Pigių skrydžių oro linijos „Ryanair“ gegužės mėnesį iš Lietuvos pajūrio į Glazgą skraidina vos už 5 eurus į vieną pusę bei už tiek pat atgal.

Maršrutas: Palanga – Glazgas – Palanga

Pigiausios kelionių datos (kaina į abi puses):

Balandžio 6 d. – balandžio 16 d. (10 Eur)
Balandžio 27 d. – balandžio 30 d. (10 Eur)
Balandžio 27 d. – gegužės 4 d. (10 Eur)
Gegužės 4 d. – gegužės 7 d. (10 Eur)
Gegužės 4 d. – gegužės 11 d. (10 Eur)
Gegužės 7 d. – gegužės 11 d. (10 Eur)
Gegužės 7 d. – gegužės 14 d. (10 Eur)
Gegužės 11 d. – gegužės 14 d. (10 Eur)
Gegužės 11 d. – gegužės 14 d. (10 Eur)
Gegužės 14 d. – gegužės 18 d. (10 Eur)
Gegužės 14 d. – gegužės 21 d. (10 Eur)
Gegužės 18 d. – gegužės 21 d. (10 Eur)
Gegužės 18 d. – gegužės 25 d. (10 Eur)
Gegužės 21 d. – gegužės 25 d. (10 Eur)
Gegužės 21 d. – gegužės 28 d. (10 Eur)
Gegužės 25 d. – gegužės 28 d. (10 Eur)

Bilietų ieškokite „Ryanair“ avialinijų puslapyje.

Capture

Šiuo metu nakvynę Glazge galima gauti sumokėjus apie 13 Eur už naktį, tačiau užsisakant kambarius ilgesniam laikui, arba dviem ar daugiau žmonių, galima rasti ir pigesnę nakvynę. Kur apsistoti ieškokite apgyvendinimo paslaugų sistemoje Booking.com arba per Airbnb.com puslapį. Jeigu ten dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmajai nakvynei.

Glazgas, kartu su savo priemiesčiais teikia prieglobstį daugiau nei 1,5 mln. gyventojų. Mieste mokosi daugiau nei 160 tūkst. studentų, dalis jų, miestą garsinančiuose Glazgo, Starklaido, Glazgo Kaledonijos ir Vakarų Škotijos universitetuose.

Glazgas ypatingas tuo, jog miesto centrą be didesnių problemų apeisite pėsčiomis, o pritrūkus jėgų – galėsite sėsti į vienintelę miesto metro liniją, kuri savo žiedine trasa juosia Klaido upę. Tai muzikos miestas, kuriame kiekvieną savaitę vyksta daugiau nei 100 įvairių renginių, veikia įvairiausi klubai, daugybė gerų barų, kavinių, restoranų.

Vietos, kurias rekomenduojame aplankyti: miesto rūmai, gotikinė Šv. Mungo katedra, Policijos muziejus, ant Klaido upės kranto įkurtas „Glasgow Green“ parkas, Karalienės parkas,  visus metus veikiantis stiklinis botanikos sodas, Paupio muziejus, Glazgo mokslo centras, 80 metų plaukiojęs „Glenlee“ laivas, Antonino siena, Loch Lomondo ežeras, Žmonių rūmai, Glazgo nekropolis ir kt.

Lankydamiesi Glazge, galėsite aplankyti ir vos už 50 mylių esančią Škotijos sostinę – Edinburgą. Traukiniu į vieną pusę nukaksite maždaug per valandą laiko, o kelionė į abi puses kainuos apie 25 svarus (apie 29 Eur). Traukinių tvarkaraščius, kainas bei tarpines stoteles galite rasti Trainline puslapyje. Jeigu kelionė su traukiniu jums pasirodys nepatogi ar per brangi – galite išsinuomoti automobilį ir keliauti nepriklausydami nuo jokių tvarkaraščių. Išsinuomoti automobilį galite nuomojamų automobilių paieškos sistemoje Rentalcars.com.