Meskite darbus į šoną, pasiimkite atostogas ir keliaukite į svajonių kelionę, kurios metu aplankysite Tailandą, ir…. daugelio svajonių šalį/žemyną Australiją. Už 19 dienų truksiančią kelionę jums teks pakloti 568 eurus, tačiau pigiau – vargu ar rasite.

Bankokas – Tailando sostinėje, kurioje gyvena apie 10 milijonų žmonių, o kai kuriuose šaltiniuose teigiama, kad nuolatinių gyventojų yra net iki 15 milijonų. Tai pagrindinis šalies jūrų ir upių uostas, turintis ilgiausią pavadinimą pasaulyje.

Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Yuthaya Maha Dilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udom Ratchaniwet Maha Sathan Amon Phiman Awatan Sathit Sakka Thattiya Witsanu Kam Prasit – būtent taip skamba pilnas miesto pavadinimas.Bankokas gyvas ir dieną ir naktį: čia pilna barų, restoranų, klubų ir kitų pramogų. Laikas praleistas Bankoke tikrai įsimins kiekvienam keliautojui.

Pertas – vakarų Australijos sostinė ir svarbus valstybės finansinis centras. Mieste baigiasi didžioji Transaustralijos geležinkelio linija, jungianti miestą su Sidnėjumi per Nularboro dykumą. Apie Australiją daug pasakoti nereikia – ši saloje įsikūrusi šalis yra dažno keliautojo svajonė, kurioje jus pasitiks nuostabūs paplūdimiai, neaprėpiamos dykumos, kerinti gamta, puikus oras, puikus maistas, gera muzika ir draugiški žmonės.

Maršrutas: Vilnius  Bankokas – Pertas  Bankokas Vilnius
Skrydžių datos:

  • Gegužės 10 d. (Vilnius – Bankokas)
  • Gegužės 12 d. (Bankokas – Pertas)
  • Gegužės 20 d. (Pertas – Bankokas)
  • Gegužės 29 d. (Bankokas – Vilnius)

Bilietų ir tikslių skrydžių duomenų ieškokite momondo.com platformoje įvedę nurodytas skrydžių datas arba čia: Vilnius Bankokas – Vilnius, Bankokas – Pertas – Bankokas.

Apgyvendinimas: nakvynės Bankoke bei Perte galite ieškoti Booking.com, Hotels.com  arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmajai nakvynei.

Automobilio nuoma: automobilį kelionės metu metu galite rezervuoti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.

Apie populiariausias Australijos lankytinas vietas sužinosite pažiūrėję šį video: