Izraelis – daug kam dar nepažinta ir ne istorine praeitimi kvepianti valstybė. Čia kiekvienas atras tai ko širdis geidžia. Ši tris kartus už Lietuvą mažesnė valstybė turi dykumą, uolas, priėjimą prie keturių jūrų, žalias oazes, gausybę serpantinų ir labai įvairius žmones. Su „Wizzair“ į didžiausią Izraelio miestą Tel Avivą šiandien galite įsigyti bilietus už 74,98 euro.

Tiesa, šis pasiūlymas galioja su „Wizzair Discount Club“ naryste, kuri asmeniui kainuoja 29,99 Eur metams. Tiesa, pasirinkus skrydį į abi puses, narystės mokestis atsipirks jau per pirmąją kelionę, kadangi ji užtikrina nuo 10 Eur nuolaidą kiekvienam skrydžiui, 5 eurų nuolaidą registruotam bagažui ir kitas privilegijas sau bei vienam su nariu keliaujančiam asmeniui. Daugiau informacijos apie „Wizzair Discount Club“ privilegijas, narystės rūšis ir kt. sužinosite paspaudę čia.

Tel Avivas – didžiausias Izraelio miestas, Viduržemio jūros uostas, kuriame gyvena apie 4 milijonus gyventojų. 2003 metų liepą Tel Avivo „baltasis miestas“ (miesto dalis, kurioje būdingi bauhaus stiliaus pastatai), įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Mieste gausu sodų ir parkų, veikia didžiausias šalyje miesto vardo universitetas, yra operos rūmai, Habimos teatras, Esetz Israel archeologijos muziejus, meno muziejus, žydų diasporos muziejus ir kitų įdomių lankytinų objektų.

Maršrutas: Vilnius – Tel Avivas – Vilnius
Pavyzdinės skrydžių datos:

  • Gegužės 23 – birželio 3 d. (74,98 Eur)
  • Gegužės 23 – birželio 6 d. (74,98 Eur)
  • Gegužės 25 – birželio 3 d. (74,98 Eur)
  • Gegužės 25 – birželio 6 d. (74,98 Eur)

Skrydžių bilietų Wizzair interneto puslapyje.

Apgyvendinimas: nakvynės Tel Avive galite ieškoti Booking.com, Hotels.com  arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmajai nakvynei.

Automobilio nuoma: automobilį viešnagės metu galite rezervuoti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.