Mile high club – tikrai nėra šokių klubas, įsikūręs lėktuve ar ant ištaigingo dangoraižio stogo. Šio klubo nariais laikomi tie, kurie pasimylėjo skrisdami lėktuvu. „Paraiškas“ įstoti į klubo gretas visai neseniai pateikė ir du Virgin Atlantic keleiviai. Tačiau bandymas baigėsi nesėkmingai – stiuardesių apsilankymu lėktuvo tualeto kabinoje.

Skrydis iš Londono į Kankuną Meksikoje jo dalyviams padovanojo retą reginį – du keleiviai buvo pričiupti besimylintys lėktuvo tualete. Skelbiama, kad porelė pradėjo filtruoti dar nuo išvykimo iš Londono Gatwick oro uosto. Skrydžio metu balandėliai pradėjo bučiuotis, o vėliau kartu patraukė link ekonominės klasės tualeto. Kai įgula suprato porelės kėslus, jie pradėjo barškinti į tualeto duris ir reikalauti, kad pastarieji išeitų. Vyriškis dievagojosi, kad merginai pasidarė bloga, todėl jis ištiesė jai pagalbos ranką ir padėjo nueiti iki tualeto. Anot šaltinių, mergina buvo neblaivi, o nusileidus Meksikoje porelę pasitiko policija.

Kaip teigė Virgin Atlantic atstovas spaudai: „Mūsų prioritetas – keleivių bei įgulos gerovė ir saugumas, todėl tokio elgesio mes netoleruosime. Dėl minėto įvykio taisykles pažeidusi klientei yra uždrausta ateityje keliauti Virgin Atlantic lėktuvais.“

Šio menamo klubo įkūrėju, norėjo jis to ar ne, laikomas žinomas amerikiečių aviatorius Lawrence Sperry, kuris dar 1916 metais, su moterimi skrisdamas skraidančia valtimi Curtiss virš Niujorko, užsiiminėjo seksu. Nors L. Sperry skrido tik 160 m aukštyje, o ir sąvokos Mile High Club tuo metu nebuvo, jo paskyrimas šiam tariamam klubui yra paremtas dviem faktais – jis yra pirmas žmogus, pareiškęs, kad užsiiminėjo seksu ore, ir jis išrado autopilotą.