Sausio mėnesį su „Wizzair“ į Paryžių ir atgal galite nuskristi už mažiau nei 23 eurus. Šia nerealia kaina gali pasinaudoti visi „Wizzair Discount Club“ nariai, o narystės neturintiems už skrydžius teks pakloti kiek didesnę pinigų sumą.

Kerinti Prancūzijos sostinės panorama su Senos upe priešakyje iš Eifelio bokšto, Eliziejaus laukuose plytintis restoranų ir prabangių parduotuvių „miškas“, Triumfo arka, Dievo motinos katedra, meno meka – Luvras ir kiti lankytini objektai atrodys dar žavesni, kai ant pakaušio kris purios sausio snaigės.

Be to, kadangi žiemą Paryžiuje mažiau turistų, keliaudami šiuo metų laiku sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų. Pavyzdžiui, rasite daug pigesnę nei įprasta nakvynę, pigiau įeisite į kai kuriuos lankomus objektus, nereikės grūstis ilgose eilėse.

Maršrutas: Vilnius – Paryžius – Vilnius
Pavyzdinės kelionių datos ir kainos:

  • Sausio 11 d. – sausio 18 d. (22,48 Eur)
  • Sausio 14 d. – sausio 18 d.(24,98 Eur)

*Nurodytos kainos taikomos Wizzair Discount Club nariams.

paris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilietus galite įsigyti suvedę kelionės duomenis Wizzair internetinėje svetainėje.

Apgyvendinimas: nakvynės kelionės metu galite ieškoti Booking.comHotels.com arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmajai nakvynei.

Automobilio nuoma: automobilį kelionės metu metu galite rezervuoti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.