Kaune prasidėjęs kelionių istorijų vakarų ciklas nuo šiol džiugins ir Vilniaus gyventojus. Projektas „Kvepia Kelionėm“ jau šiandien debiutuoja sostinėje su itin žinomais bei įdomiais pašnekovais.

Ketvirtadienį savo kelionių įspūdžius pasakos „ZIP FM“ radijo didžėjus, laidos „Emigrantai“ vedėjas bei žurnalo „Happy365“ veidas Orijus Gasanovas. Jis jau yra aplankęs apie 35 šalis.

Jam kompaniją palaikys Tomas Tumalovičius – visiems gerai žinomo puslapio „Krepšinio širdis“ įkūrėjas. Jis su Lietuvos krepšinio rinktine išmaišęs ne vieną pasaulio kampelį – Rusiją, Venesuelą, Ispaniją, Turkiją, JAV, Graikiją ir kitur.

Šiuo metu jis nemažai laiko skiria foto mokymams, kuriuos organizuoja neįprastose vietose – Maroke, Sicilijoje, Gruzijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE), Islandijoje, o kątik grįžo iš Kubos. Būtent jis šioje karibų šalyje buvo tuomet, kai anapilin iškeliavo Kubos diktatorius Fidelis Castro.

Renginio metu dalyvių laukia ir muzikins svečias – „A’BROKENLEG“.

Ateikite jau šį ketvirtadienį (12.29) 19 val. pasiklausyti įkvėpiančių istorijų apie keliones. Renginys vyks „SPOT“ restobare (Upės g. 6).

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1662831364014237/