Paprastai, kai planuojame atostogas, ieškome ramaus, gražaus viešbučio, kuriame apsistojus gautume kambarį su vaizdu į jūrą. Tačiau, viešbutis „ The Hollow“ Londone, savo lankytojams siūlo išskirtinę pramogą – pabėgimą nuo serijinio žudiko.

Viešbutis iš tiesų yra didžiulis pabėgimo kambarys, įkurtas įmonės „DifferencENGINE“, kuri specializuojasi į gilių pojūčių, interaktyvų teatrą. Šį kartą kūrėjus įkvėpė XIX a. serijinio žudiko Henrio Holmso istorija. Šis žmogus, buvo pirmasis serijinis žudikas Amerikoje išskerdęs daugybę žmonių viešbučio kambariuose. Tad pabėgimo kambarys sukurtas remiantis istoriniais įvykiais.

w-a-t-a-r-i-535368-unsplash

Perspėjama, jog viduje lankytojų laukia įvairios užduotys, kurios pareikalaus ne tik drąsos, bet ir fizinio bei psichologinio pasirengimo: mažos, tamsios erdvės, labirintai, šviesos blykstės, gąsdinimai, užuominų sprendimai ir daug kitų, netikėtų užduočių.

Viešnagė „viešbutyje“ jums kainuos 52 eurus, tačiau, išsiilgusiems aštrių pojūčių šią vietą išbandyti tikrai verta. Pabrėžiama, kad pramoga skirta tik sulaukusiems 18 metų amžiaus.