Penkių asmenų šeima iš Naujosios Meksikos, transformavo seną mokyklinį autobusą į patrauklų ir kompaktišką namelį ant ratų, kuriuo keliauja po šalį.

Denveris ir Vanesa Mileriai kartu su trimis sūnumis Londonu, Feniksu ir Everestu gyvena svajonių gyvenimą, kurio akimirkomis dalinasi socialiniame tinkle „Instagram“. Čia jie turi daugiau kaip 12 tūkstančių sekėjų.

Seną mokyklinį autobusą paversti gyvenimui tinkama aplinka Milerių šeimai prireikė 2 metų. Per šį laiką buvo pakeltas stogas, tam, kad vaikštant viduje nereikėtų palenkti galvos, įrengti atskiri kambariai bei įmontuota vandens sistema.

23 kvadratinių metrų patalpa atrodo itin prabangiai – autobuso priekyje įrengtoje svetainėje ant sienos puikuojasi plokščiaekranis televizorius su erdvinio garso sistema, skirta filmų peržiūrai. Virtuvėje yra orkaitė, viryklė, šaldytuvas, kriauklė.

Namų įvaizdis nepriekaištingas – interjero detalės madingos, šiuolaikiškos ir apgalvotos. Pavyzdžiui, suskleidus miegamojo lovą ji transformuojasi į didelę lentą, prie kurios Vanesa veda sūnums pamokas.

Kadangi Denveris dirba nuotoliniu būdu, šeima turi pakankamai lėšų toliau keliauti po šalį, todėl apsistoti vienoje vietoje artimiausiu metu neplanuoja.