VI žiemos olimpinių žaidynių rengėją ir Norvegijos sostinę Oslą, sausio mėnesį galite aplankyti vos už 9,99 EUR į vieną pusę.

Šiuo metų laiku pasimėgauti šiluma, kaip ir bet kokiu oru prie Karališkųjų rūmų besikeičiantiems sargybiniams – tikriausiai neteks, tačiau turėsite puikią proga pasigrožėti Parlamentu, Karalių rūmais, Vigelandsparken skulptūrų parku, aplankysite Ono galeriją, Bygdoy pusiasalį, Akershus tvirtovę bei norvegiškus „Eliziejaus laukus“ – Karl Johans gatvę.

Daugiau informacijos apie Oslą bei lankytinas vietas galite rasti oficialiame Oslo kelionių gide www.visitoslo.com

Skrydžių datų pasirinkimas – gana platus, šiuo metu galite rasti net 12 skrydžių už 9,99 EUR kainą (sausio 18 – 21 bei 24 – 31 dienomis). Lėktuvai iš Vilniaus į Oslą kyla kiekvieną dieną.

oslas

 

Norvegijoje, kaip ir kitose Skandinavijos pusiasalio valstybėse, apgyvendinimas yra pakankamai brangus, tačiau booking.com ar airbnb.com apgyvendinimo sistemose tikrai rasite sau tinkantį variantą.  Jeigu  dar nesate užsiregistravę „AirBnb“ puslapyje, tai galite padaryti paspaudę čia ir taip gauti piniginę premiją savo pirmai nakvynei.

Išsirinkite tinkamą skrydžio datą, užsirezervuokite viešbutį, nepamirškite šiltų drabužių ir skriskite su vėju!