Iš kaimyninės Lenkijos sostinės Varšuvos į didžiausią Kinijos ir 7 pagal dydį miestą visame pasaulyje – Šanchajų, galima pigiau nei įprastai nuskristi su QuatarAirways. Skrydžių į abi puses kaina – nuo 278 eurų!

Skrydžio data: gegužės 12 – gegužės 23 d.
Maršrutas: Vilnius – Doha – Šanchajus – Doha – Vilnius

Bilietus rasite paspaudę čia.

shnang

Prie trečios pasaulyje pagal ilgį upės, Jangdzės, įsikūrsį Šanchajų galima laikyti lanksčiausiu ir europietiškiausiu šalies miestu. Čia pramogauja vietiniai milijonieriai, auga dangų rėžiantys dangoraižiai, veikia itin modernūs barai, kavinės.

Mieste stovi įspūdingas 468 metrų aukščio Oriental Pearl televizijos bokštas, kuris pagal aukštį yra penktasis pasaulyje. 263 metrų aukštyje veikia besisukantis restoranas, virš jo – šokių aikštelė, baras, dvi dešimtys karaoke kambarių, apžvalgos aikštelė.

Šanchajuje galėsite aplankyti ir vieną įspūdingiausių pasaulyje apžvalgos aikštelių su stiklinėmis grindimis, esančią 101 aukšto ir 492 metrų aukščio Šanchajaus pasauliniame finansų centre (ketvirtas pagal dydį pastatas pasaulyje).

Mieste turėsite galimybę aplankyti zoologijos sodą ir gyvai pamatyti pandas, beždžiones, tigrus ir daugybę kitų egzotinių gyvūnų.

Neabejotinai liksite sužavėti Šanchajaus senamiesčiu, kitaip vadinamu – Mandarinų sodais, kuriame yra ir kitų lankytinų vietų, pavyzdžiui, Yu sodas ir Yu Garden turgus. Kadaise senamiesčio rajonas buvo labai skurdus, tačiau šiuo metu vietoj senųjų pastatų stovi nauji, istoriškai vertingi architektūriniai stebuklai – restauruoti. Visas lankytinas vietas nebrangiai pasieksite miesto metro, kuriuo keliauti ne tik patogu, bet ir pakankamai pigu.

Kitos lankytinos vietos: Liaudies parkas, Minhang sporto parkas, Kinų kvartalas, Pudong rajonas ir kt.

Šiuo metu, visas 11 nakvynių Šanchajuje galima užsisakyti vos už 74 eurus, t.y. mažiau nei 7 eurai už naktį.  Kur apsistoti ieškokite apgyvendinimo paslaugų sistemoje Booking.com arba per Airbnb.com puslapį. Jeigu ten dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmąjai nakvynei.