Mažų sanaudų airių oro linijos „Ryanair“ atveria vis daugiau galimybių keliautojams iš Lietuvos.  Šiais metais didžiausios Europos oro linijos pradės tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Veneciją (Treviso), o iš Kauno bus galima tiesiogiai nuskristi į Boloniją, Tel Avivą ir Milaną (Malpensa).

Du kartus per savaitę (trečiadieniais ir sekmadieniais) į Veneciją vyksiantys lėktuvai leisis į už 30 km nuo miesto esantį Treviso oro uostą. Pirmasis skrydis suplanuotas 2018 m.  spalio 28 d., o bilietų kainos šiuo metu prasideda nuo 34,67 Eur už bilietą į vieną pusę. Taigi po truputį galite pradėti planuoti savo rudens atostogas viename gražiausių pasaulio miestų ar 2019 metų Valentino dienos šventę, kurios metu paprastai vyksta ir žymusis Venecijos karnavalas.

Pirmasis skrydis iš Kauno į Boloniją, turinčią vieną geriausių oro uostų visoje Italijoje, yra suplanuotas spalio 28 d., o skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę (pirmadieniais ir ketvirtadieniais). Skrydžių kainos į vieną pusę šiuo metu taip pat prasideda nuo 34,67 Eur. Iš Bolonijos galėsite patogiai aplankyti ir Milaną, Veneciją bei San Mariną.

Iš Kauno į Milano Malpesnos oro uostą „Ryanair“ skraidins net tris kartus per savaitę (pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį). Skrydžiai pradedami spalio 29 d., o šiuo metu skelbiamos bilietų kainos prasideda nuo 27,53 Eur.

Skrydžių į Tel Avivą šiuo metu įsigyti kol kas negalima, tačiau žinoma, kad skrydžiai į šį Izraelio miestą bus vykdomi du kartus per savaitę.

Skrydžių bilietų galite ieškoti „Ryanair“ interneto svetainėje, o nakvynę kelionės metu galite rezervuoti booking.com arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarosiose dar nesate užsiregistravę, pasinaudokite pateiktomis nuorodomis ir gaukite nuolaidą savo pirmajai nakvynei, arba atgaukite dalį pirmosios nakvynės išlaidų.