Jau ateinantį pavasarį iš Vilniaus oro uosto bus galima be persėdimų pasiekti Graikijos sostinę Atėnus. Gegužės mėnesį skrydžius pradės vykdyti „Ryanair“ ir „Aegean Airlines“. Abiejų oro linijų lėktuvai į Atėnus skraidins du kartus per savaitę, analogiškomis dienomis – ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

„Aegean Airlines“ lėktuvai tiek ketvirtadieniais, tiek sekmadieniais sparnus iš Vilniaus oro uosto kels ankstyvą rytą, 3 valandą 30 minučių, o skrydis į Atėnus, kaip numatoma, truks apie 3 valandas 20 minučių. Tuo tarpu „Ryanair“ Atėnų link kils ketvirtadieniais 13 valandą ir sekmadieniais 14 valandų 25 minutės. Numatoma skrydžio trukmė – 3 valandos.  Didžiausioms Graikijos avialinijoms „Aegean Airlines“ tai bus pirmoji kryptis iš Vilniaus oro uostą, kadangi iki šiol jokie reguliarieji skrydžiai į Vilnių nebuvo vykdomi.

Lėktuvai leisis Atenų Eleftherios Venizelos tarptautiniame oro uoste, nuo kurio iki miesto centro automobilių keliais teks vykti apie 30 kilometrų.

Nuskridę į Atėnus turėsite galimybę grožėtis antikine Graikijos sostine arba tęsti kelione pasinaudoję sąlyginai pigiais skrydžiais į Artimųjų Rytų šalis arba sėsti į keltus ir apsidairyti pasakiško grožio Graikijos salose. Iš čia pigiai nuskrisite į Rodo, Kretos, Santorinio, Maltos salas, taip pat į Europos miestus Sofiją, Varšuvą, Bukareštą, Berlyną, Milaną, Romą bei Budapeštą, nebrangiai nukeliausite į Jordaniją ar Libaną. Taigi Atėnai ne tik puiki pagrindinė atostogų vieta, tačiau ir naudinga tarpinė stotelė planuojant ilgas atostogas.

Šiuo metu skrydžių kainos prasideda nuo 40,50 eurų. Bilietus galite įsigyti Ryanair arba  Aegean Airlines interneto puslapiuose.

Apgyvendinimas: nakvynės kelionės metu galite ieškoti Booking.comHotels.com arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite 25 eurų piniginę premiją savo pirmajai nakvynei.

Automobilio nuoma: automobilį kelionės metu metu galite rezervuoti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.