„Virgin Group“ įkūrėjas, vienas žymiausių ir turtingiausių britų verslininkų, Ričardas Bransonas paskelbė apie pirmąjį „Virgi“ viešbutį Europoje, kuris bus statomas Škotijos sostinėje, Edinburge.

Pirmasis „Virgin“ viešbutis duris atvėrė 2015 metais, Čikagoje. Šis bus statomas pačioje Edinburgo miesto širdyje, senamiestyje, kuris yra įtrauktas UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Viešbutis užims istorinių „India buildings“ vietą.

Antradienį vykusios ceremonijos metu, R. Bransonas kalbėjo apie šios vietos pasirinkimą. Pasirodo, Edinburgą jis išsirinko neatsitiktinai – vyro žmona yra škotė. Be to, čia gyveno jo proseneliai:  „Šis miestas turi ypatingą vietą mano širdyje“, – sakė verslininkas.

CjN31rGVAAAccuZ

Viešbutis bus atidarytas 2020 metais. Jame bus įrengti 225 kambariai ir liukso klasės apartamentai, kurių interjero dizainas bus pritaikytas prie istorinės pastato struktūros.

„Mes norime, kad viešbutis atitiktų miesto stilistiką, todėl nemažai dirbame su vietine bendruomene. „India buildings“ yra nuostabus pastatas, kurį supa pasakojimai ir legendos. Esu tikras, kad mes sukursime naujų istorijų“, – savo asmeniniame tinklaraštyje rašo R. Bransonas.

Vyras atskleidė ir tai, kad viešbutyje žadama įrengi specialią daugiafunkcinę erdvę „Commons Club“, skirtą maisto, gėrimų degustacijai bei vakarėliams. R. Bransonui priklauso ir „Virgin Records“, todėl verslininkas žada atgaivinti miestą gyva muzika.