Vienintelis dalykas, kurio trūsta šiame lėktuve, lentelė „Netrukdyti“, juokauja užsienio naujienų portalas „Dailymail“, pranešdamas džiugią žinią mėgstantiems tolimus skrydžius. Oro linijos „Qatar Airways“ pristatė naujovę – dvigules lovas verslo klasės kabinose.

Dvivietėje kabinoje esančios kėdės greitai ir nesudėtingai paverčiamos dvigule lova ir jūsų kelionės vieta akimirksiu tampa jaukiu miegamuoju.

Tokiuose lėktuvuose galėsite mėgautis prabangiais patalais ir visais kitais, namų jaukumą kuriančiais, patogumais. Beje, norintys galės lėktuve susikurti privačią teritoriją savo šeimai su keturiomis sėdimomis vietomis.

Kompanijos atstovai džiaugiasi, kad yra pirmieji pasaulyje, pasiūlę savo klientams tiek daug patogumo ir privatumo. Išties, tai tikra oro linijų revoliucija.

Ir tai ne pirma inovacija, kuria „Qatar Airways“ džiugina keliautojus. Vos prieš mėnesį „Kvepia Kelionėm“ skelbė, jog Oklande, Naujojoje Zelandijoje, nutūpė „Qatar Airways“ oro linijų lėktuvas po ilgiausio pasaulyje skrydžio. Iš Dohos, Kataro, pakilęs lėktuvas į Oklandą Naujojoje Zelandijoje skrido net 14 535 kilometrus.

„Qatar Airways“ patogumai verslo klientams: