Airijos oro transporto bendrovė „Ryanair“ vėl pakeitė registracijos į skrydį sąlygas – nuo 2018 metų birželio 13 dienos bus sutrumpintas registracijos į skrydį laikas.

Keleiviai mokantys tik už lėktuvo bilietą, bet atsisakantys mokėti už konkrečią sėdėjimo vietą, anksčiau į skrydį registruotis galėdavo nemokamai, likus savaitei iki kelionės. Prieš porą metų šios paslaugos laikas buvo sutrumpintas iki 4 dienų. Teigiama, jog bendrovė mažindama registracijos laiką siekė padidinti pasirinkimo galimybę tiems, kurie sutinka mokėti papildomus pinigus ir rezervuoti vietą lėktuve iš anksto.

Šiemet „Ryanair“ vėl keičia sąlygas ir mažina registracijai skirtą laiką iki 48 valandų. Tai reiškia, jog anksčiausiai registracija galės būti atlikta ne anksčiau kaip 48 ir ne vėliau kaip 2 valandos iki lėktuvo pakilimo.

Norint įsiregistruoti į skrydį anksčiau, keleiviams teks mokėti papildomą mokestį (nuo 4 eurų), kuris leis įsiregistruoti į skrydį likus 60 dienų ir pasirinkti norimą sėdėjimo vietą lėktuve.

ryanairpolicychange

 

Be to, nuo 2018 m. sausio 15 d. pasikeitė ir rankinio bagažo tvarka. Anksčiau į lėktuvo vidų būdavo galima pasiimti 2 rankinius bagažus – mažesnįjį, pvz. rankinę (35x20x22 cm) ir didesnįjį – lagaminą (iki 10 kg, 55 x 40 x 20 cm). Tačiau, nuo sausio 15 d. į lėktuvo saloną su savimi galima pasiimti tik mažesnįjį krepšį. Didesnysis yra nemokamai patalpinamas į lėktuvo bagažo skyrių. Nesutinkantiems su sąlygomis ir pažeidusiems šią taisyklę yra taikomas 50 eurų mokestis.

Norint į lėktuvo vidų įsinešti abu rankinius bagažus, keleiviams privaloma užsisakyti papildomą paslaugą („Pirmenybė“ arba „2 salono krepšiai“), kurios kaina prasideda nuo 4 eurų.