Nuo šių metų rugsėjo mėnesio, pigių oro linijų bendrovė „Norwegian“ oro keliais sujungs Singapūrą ir Londoną, kadangi pradės vykdyti tiesioginius skrydžius. Tai naudinga ir lietuviams keliautojams, planuojantiems aplankyti Azijos žemyną, kadangi iš Singapūro nebrangiai galima nuskristi ir į kitas Azijos valstybes.

Ekonominės klasės bilietai skrydžiams iš Singapūro į Londono Gatwick oro uostą įprastai kainuos nuo 199 dolerių, o verslo klasės bilietai skrydžiams į vieną pusę kainuos nuo 839 dolerių. Į šią kainą įtraukti ir visi su skrydžiais susiję mokesčiai. Iš Londono į Singapūrą ekonominėje klasėje galėsite skristi sumokėję nuo 320 dolerių, o verslo klasės bilietai šiem skrydžiams kainuos nuo 894 dolerių.

Anot „Changi Airport Group“, skrydžius Singapūras – Londonas planuojama vykdyti keturis kartus per savaitę, o sekančiais metais, žiemos sezonu, nuo spalio iki kovo mėnesio – penkis kartus per savaitę. Bendras skrydžių iš Singapūro į Londoną skaičius augs iki 50 skrydžių per savaitę.

Changi Airport montažas

Naujuoju maršrutu vienu metu galės naudotis daugiau nei 300 žmonių. Būtent tiek sėdimų vietų turės ekonominė ir verslo klasės kartu sudėjus. Praėjusiais metais iš Singapūro į Londoną keliavo apie 1,2 milijono keleivių. Tai 14-as pagal užimtumą maršrutas Changi oro uoste.

„Norwegian“ oro linijos pastaraisiais metais „SkyTrax World Airiline Awards“ buvo pripažintos geriausiomis iš pigių oro linijų, vykdančių tolimuosius maršrutus, bendrovių. Šis maršrutas bus dešimtasis bendrovės tolimasis maršrutas ir pirmasis – iš Jungtinės Karalystės į Aziją.

Kaip nurodo straitstimes.com, „Changi Airport Group“ vadovas Lee Seow Hiang teigė, jog kintant klientų poreikiams ir nuolat tobulėjant orlaivių technologijoms, pigių oro linijų bendrovės pasinaudojo galimybe plėstis tolimųjų nuotolių skrydžių rinkoje.

Anot „Norwegian“ vadovo Bjorn Kjos, kelionės turi būti visiems prieinamos, todėl Singapūro maršruto inkorporavimas į augantį bendrovės tinklą Jungtinėje Karalystėje, suteiks keleiviams didesnį prieinamų, kokybiškų skrydžių pasirinkimą į įvairias pasaulio vietas.