Singapūras yra brangiausias miestas Žemėje, skelbia telegraph.co.uk, o štai Almata – didžiausias Kazachstano miestas – pigiausias. Kviečiame pasidairyti po brangiausių ir pigiausių pasaulio vietų sąrašus, galbūt tai kiek pakoreguos būsimų Jūsų kelionių planus?

Singapūras, kuris puikuojasi brangiausių pasaulio vietų dešimtuko viršūnėje, tik nedaug atsilieka nuo Honkongo. Aštuntojoje vietoje švyti meilės miestas Paryžius. Nepaisant to, jis vis tiek išlieka viena patraukliausių vietų turistams.

O štai įdomiausia šio dešimtuko pozicija – Londonas. Šįmet jo nebėra tarp brangiausių miestų, nors dar prieš metus, 2016-aisiais, sudarytame sąraše jis buvo šeštoje vietoje.

Pigiausių pasaulio vietų dešimtuko viršūnėje – didžiausias Kazachstano miestas Almata, antroje – buvusi Nigerijos sostinė Lagosas, o trečioje – Indijos miestas Bengalūras. Išties tai nėra tos kryptys, į kurias dažniausiai žvelgia keliaujantys.

Bet džiugina aštuntoji dešimtuko vieta – Kijevas. Ukrainos sostinė lietuviams tiesiog pasiekiama ranka ir visi ten buvę sutartinai tikina, kad po atostogų šiame krašte namo grįšite ne tik su plačia šypsena, bet ir vis dar stora pinigine.

10 brangiausių pasaulio miestų:

1. Singapūras;
2. Honkongas (Kinija);
3. Ciurichas (Šveicarija);
4. Tokijas (Japonija);
5. Osaka (Japonija);
6. Seulas (Pietų Korėja);
7. Ženeva (Šveicarija);
8. Paryžius (Prancūzija);
9. Niujorkas (JAV);
10. Kopenhaga (Danija).

10 pigiausių pasaulio miestų:

1.  Almata (Kazachstanas);
2. Lagosas (Nigerija);
3. Bengalūras (Indija);
4. Karačis (Pakistanas);
5. Alžyras;
6. Čenajus (Indija);
7. Mumbajus (Indija);
8. Kijevas (Ukraina);
9. Bukareštas (Ruminija);
10. Naujasis Delis (Indija).