Oro linijų bendrovė „JetBlue“ pranešė, jog yra pirmoji kompanija visiems savo klientams pasiūliusi nemokamą internetą skrydžių metu, rašo portalas „dailymail.co.uk“.

Tiesa, skraidantys šiomis oro linijomis ir anksčiau galėjo skryžių metu naršyti internete ar bendrauti su draugais žinutėmis, tačiau už šiuos patogumus reikėdavo susimokėti.

„JetBlue“ klientai nuo šiol mėgausis ne tik nemokamu, bet ir spartesniu internetu. Wi-Fi greitis – 12-15 Mbps diapazone. Interneto sparta tik šiek tiek atsilieka nuo tos, kuria daugelis naudojasi savo namuose.

„Fly-Fi“ paslaugą „JetBlue“ pirmą kartą klientams pasiūlė 2013 metais. Tuo metu viename lėktuve išbandytas eksperimentas greitai paplito ir internetas buvo įrengtas visuose „JetBlue“ lėktuvuose.

„Jau 2017-ieji, tad mūsų klientai tikisi pasiekti internetą bet kur, kur jie bebūtų: ar ant savo patogios sofos, ar 10 tūkstančių kilometrų virš jos, – portalui „dailymail.co.uk“ sakė „JetBlue“ marketingo skyriaus viceprezidentas Jamie Perry. – Didžiuojamės, kad „JetBlue“ yra vienintelė kompanija pasaulyje, galinti pasiūlyti nemokamą ir spartų Wi-Fi bei TV ir filmų transliacijas visiems, keliaujantiems visais mūsų lėktuvais.“

„JetBlue“ yra pigių skrydžių bendrovė, vykdanti savo reisus tik Šiaurės bei Centrinėje Amerikoje. Iš viso „JetBlue“ turi apie 100 įvairiausių skrydžių krypčių.