Ar esate kada galvoję padaryti patį spontaniškiausią dalyką ir nusipirkti lėktuvo bilietus kur nors paskutinę minutę? Štai jūsų proga.

„Kvepia Kelionėm“ jums siūlo už mažiau nei dviejų savaičių krautis lagaminus į svetingąją Gruziją. Pigių skrydžių bendrovė „Wizzair“ gruodžio 11 arba 14 dienomis į Kutaisį skraidina vos už 29,99 eurus.

Tuo tarpu grįžti atgal už tokią pačią kainą galima gruodžio 18 arba 21 dienomis.

Skrydžių ieškokite „Wizzair“ puslapyje.

Vilnius – Kutaisi – Vilnius:

  • Gruodžio 11-18 d. (59,98 eur)
  • Gruodžio 11-21 d. (59,98 eur)
  • Gruodžio 14-18 d. (59,98 eur)
  • Gruodžio 14-21 d. (59,98 eur)

capture

Jeigu turite „Wizzair“ nuolaidų kortelę, tai viskas jums kainuos dar 20 eurų pigiau. Tačiau, jeigu keliaujate dviese, bet kokiu atveju jums apsimokėtų nusipirkti ją. Kortelė kainuoja 25 eurus, o ja gali pasinaudoti ir kartu keliaujantis žmogus. Jau vien per du skrydžius sutaupytumėte 40 eurų.

Žiema, ką veikti? Bet kokiu atveju tokiu laikotarpiu minusinės oro temperatūros ten tikrai nebus. Jus pasitiks apie 7-9 laipsnių šiluma.

Nepatikėsite, bet jeigu ką, galite perskaityti du ar tris kartus iš naujo. Dviems žmonėms tokiu sezono metu Kutaisyje viena nakvynė centre kainuoja nuo 8 eurų.

Ir šiaip, Gruzija jūsų piniginės smarkiai nepatuštinis, jeigu to nenorėsite. Tuo labiau, jog lietuviai ten sutinkami itin svetingai.

Nakvynės galima ieškoti ir per Airbnb.com puslapį. Jeigu ten dar nesate užsiregistravę, tai galite padaryti paspaudę čia ir taip gauti piniginę premiją savo pirmai nakvynei.