Visi esame buvę panašioje situacijoje, kuomet oro uoste nervingai laukėme ant takelio pasirodant savo registruoto bagažo – ar mano lagaminas nedingo? Kaip atskirti savo krepšį iš daugybės panašių? 

Būtent šie klausimai iškilo šmaikštaus filmuko herojui – japonų profesionalaus beisbolo komandos „Chiba Lotte Marines“ talismanui, Honolulu tarptautiniame oro uoste.

33 sekundžių vaizdo įraše, pirmiausia, išvystame įprastus lagaminus, vėliau ant takelio pasirodo ir pliušinė žuvies galva. Netrukus pamatome filmuko herojų, kuris vos nepražiopso savo „bagažo“, nes juk tai gali būti bet kieno kito žuvies galva. Geriau įsižiūrėjęs talismanas nusprendžia: „O taip, čia tikrai mano galva“, tačiau nuėmęs ją nuo takelio dar kartą patikrina. Įsitikinęs, jog „bagažas“ priklauso jam, apsimauna kostiumo dalį ir neskubėdamas išeina.

Vaizdo įrašas paplito socialiniame tinkle „Twitter“ ir sulaukė didžiulio dėmesio – vaizdo įrašas peržiūrėtas 585 tūkst. kartų, turi 15 tūkst. pasidalinimų ir 29 tūkst. širdelių (paspaudimų „patinka“).