Kovo mėnesį pigių skrydžių avialinijos „Ryanair“ pradeda skrydžius iš Palangos į didžiausią Škotijos miestą – Glazgą. Pigiausi skrydžiai į abi puses kainuos vos nuo 39.98 Eur!

Lėktuvai nuo kovo 26 dienos į Glazgą iš Palangos bei atgal skraidys ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

Pigiausios kelionių datos (kaina į abi puses):

Kovo 26 d. – balandžio 23 d. (39,98 Eur)
Kovo 26 d. – balandžio 27 d. (39,98 Eur)
Kovo 26 d. – balandžio 6 d. (45,18 Eur)
Kovo 26 d. – kovo 30 d. (50,58 Eur)
Kovo 30 d. – balandžio 23 d. (39,98 Eur)
Kovo 30 d. – balandžio 27 d. (39,98 Eur)
Kovo 30 d. – balandžio 6 d. (45,18 Eur)
Balandžio 2 d. – balandžio 23 d. (45,18 Eur)
Balandžio 6 d. – balandžio 23 d. (45,18 Eur)

*Skrisdami į Glazgą ilgesniam laikui galėsite aplankyti ir Londoną bei kitus Jungtinės Karalystės miestus, o pigių skrydžių į Lietuvą galima įsigyti ir iš Londono Stanstedo arba Lutono oro uostų.

Bilietų ieškokite „Ryanair“ avialinijų puslapyje.

untitled

Šiuo metu nakvynę Glazge galima gauti sumokėjus apie 13 Eur už naktį, tačiau užsisakant kambarius ilgesniam laikui, arba dviem ar daugiau žmonių, galima rasti ir pigesnę nakvynę. Kur apsistoti ieškokite apgyvendinimo paslaugų sistemoje Booking.com arba per Airbnb.com puslapį. Jeigu ten dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmąjai nakvynei.

Glazgas, kartu su savo priemiesčiais teikia prieglobstį daugiau nei 1,5 mln. gyventojų. Mieste mokosi daugiau nei 160 tūkst. studentų, dalis jų, miestą garsinančiuose Glazgo, Starklaido, Glazgo Kaledonijos ir Vakarų Škotijos universitetuose.

Glazgas ypatingas tuo, jog miesto centrą be didesnių problemų apeisite pėščiomis, o pritrūkus jėgų – galėsite sėsti į vienintelę miesto metro liniją, kuri savo žiedine trasa juosia Klaido upę. Tai muzikos miestas, kuriame kiekvieną savaitę vyksta daugiau nei 100 įvairių renginių, veikia įvairiausi klubai, daugybė gerų barų, kavinių, restoranų.

Vietos, kurias rekomenduojame aplankyti: miesto rūmai, gotikinė Šv. Mungo katedra, Policijos muziejus, ant Klaido upės kranto įkurtas „Glasgow Green“ parkas, Karalienės parkas,  visus metus veikiantis stiklinis botanikos sodas, Paupio muziejus, Glazgo mokslo centras, 80 metų plaukiojęs „Glenlee“ laivas, Antonino siena, Loch Lomondo ežeras, Žmonių rūmai, Glazgo nekropolis ir kt.

Lankydamiesi Glazge, galėsite aplankyti ir vos už 50 mylių esančią Škotijos sostinę – Edinburgą. Traukiniu į vieną pusę nukaksite maždaug per valandą laiko, o kelionė į abi puses kainuos apie 25 svarus (apie 29 Eur). Traukinių tvarkaraščius, kainas bei tarpines stoteles galite rasti Trainline puslapyje. Jeigu kelionė su traukiniu jums pasirodys nepatogi ar per brangi – galite išsinuomoti automobilį ir keliauti nepriklausydami nuo jokių tvarkaraščių. Išsinuomotį automobilį galite nuomojamų automobilių paieškos sistemoje Rentalcars.com.