Oro linijų bendrovė „Alaska Airlines“, kuri beveik prieš metus už 2,6 milijardo JAV dolerių įsigijo „Virgin America“, praneša, kad pastarosios netrukus išnyks iš oro linijų bendrovių sąrašo. „Virgin America“ nebeliks 2019-aisiais.

„Per pastaruosius 10 mėnesių atlikome daugybę tyrimų ir atidžiai sekėme klientų poreikius, – pranešime apie oro linijų sujungimą kalbėjo „Alaska Airlines“ viceprezidentė Sangita Woerner. – Žinome, kad „Virgin America“ turi daugybę klientų simpatijų, tačiau siekdami nuoseklumo ir veiksmingumo, taip pat norėdami pasiūlyti žemas kainas, turėjome priimti sprendimą sujungti „Alaska Airlines“ ir „Virgin America“ pajėgas.“

Pranešama, kad daugybė elementų, pavertusių „Virgin America“ bene mėgstamiausia Šiaurės Amerikos oro linijų bendrove, bus įdiegta „Alaska Airlines“.

Įkūrėjas R. Bransonas lieja ašaras

Po šios žinios jautrų ir jaudinantį laišką paviešino „Virgin America“ įkūrėjas Richardas Bransonas.

„Kartais taip būna, kad turi suvokti, jog kai kuriuos dalykus, kad ir kaip mylėtus ir puoselėtus, reikia paleisti. Prieš daugybę metų liejau ašaras, kai už milijardą pardaviau savo išmylėtą „Virgin Records“ kompaniją. Daugybę ašarų lieju ir šiandien, šį kartą dėl „Alaska Airlines“ sprendimo perpirkti ir panaikinti „Virgin America“. Jie puoselėja visiškai kitokį verslo modelį, tad gaila, jog jie gali nepateisinti „Virgin America“ užtarnautų dalykų“, – laiške rašė R. Bransonas.

Ilgą ir nuoširdų laišką paviešinęs JAV milijardierius jį užbaigė ašarą spaudžiančia fraze: „Kai kurių dalykų neįmanoma išplėšti iš širdies“.

Žada nenutolti nuo klientų pamėgto komforto

Naujai sukurta oro linijų bendrovė bus penkta pagal dydį kompanija JAV oro linijų srityje po „American“, „Delta“, „United“ ir „Southwest“. Kompanijai priklausys daugiau kaip 280 lėktuvų, su kuriais, skaičiuojama, bus galima pasiūlyti po daugiau kaip 1000 skrydių per parą.

Bendrovė „Alaska Airlines“ tikina sieksianti, jog „Virgin America“ klientai jų lėktuvuose justų tą patį komfortą ir malonumą, kuris jiems buvo siūlomas: romantišką melsvą apšvietimą, nemokamus filmus bei Wi-Fi, jaukų bei modernų interjerą, daugiau komfortiškų vietų ir kitų nemokamų patogumų.