Didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje „Ryanair“ plečiasi Ukrainos skrydžių rinkoje,  o  vienas naujųjų maršrutų sujungs Kijevą ir Vilnių.

Dar šią savaitę Ukrainos ministras pirmininkas Vladimiras Groismanas spaudai teigė, kad bendradarbiavimo sutartis tarp Boryspilio oro uosto ir pigius skrydžius siūlančios airių oro linijų bus pasirašyta iki penktadienio. Būtent šiandien informacija apie sudarytą sutartį buvo paskelbta oficialiai. Skelbiama, kad Ukrainos gyventojai džiaugiasi pasiektu susitarimu, kadangi jis suteiks galimybę pigiau pasiekti daugiau Europos miestų bei leis Ukrainos gyventojams pasinaudoti beviziu režimu, supaprastinusiu susisiekimą su kitomis valstybėmis.

Pranešama, kad bendrovė iš Kijevo skraidins į Barseloną, Bratislavą, Vroclavą, Varšuvą, Krokuvą, Poznanę, Gdanską, Stokholmą, Londoną ir žinoma, Vilnių. Penki maršrutai atidaromi ir Lvovo oro uoste, iš kurio bus galima tiesioginiu reisu pasiekti Diuseldorfą, Krokuvą, Londoną, Mėmingemą ir Varšuvą.

Maršrutu Kijevas – Vilnius „Ryanair“ pradės skraidinti nuo šių metų lapkričio 2 dienos. Skrydžiai bus vykdomi tris kartus per savaitę: pirmadienį, penktadienį ir sekmadienį. Bilietų prekyba „Ryanair“ interneto puslapyje jau pradėta, o pirmieji bilietai kainuoja vos nuo 9,99 EUR į vieną pusę.

Capture