Palm Springsas (Kalifornija), kurortinis miestas, garsėjantis nuostabiais saulėlydžiais, nuo šiol garsės ir stulbinančiomis dangaus pašvaistėmis.

„Šiąnakt važiuojant pas tėvus į Palm Desert išvydome kai ką, ko iki šiol nesuprantu. Tai buvo labai intensyvi pašvaistė, kuri tęsėsi maždaug 15 minučių ir buvo ryškiai matoma net plika akimi. Su savimi neturėjau fotoaparato, todėl nuotrauką dariau savo iPhone telefonu. Beveik nekoregavau šių nuotraukų, tai buvo beprotiška !”, – po savo daryta nuotrauka, socialiniame tinkle „Instagram“, rašo vaizdą užfiksavęs fotografas Nathaniel Wood.


Žmonės išvydę šiuos vaizdus reagavo labai skirtingai. Vieni padarė išvadas, jog tai buvo ženklas iš ateivių, kiti, apkaltino verslininką Elon Musk, kadangi jis ne vieną kartą šioje apylinkėje yra apšvietęs dangų savo išradimais.

Tačiau, Nacionalinė vandenynų ir atmosferos tyrimų administracija teigia, jog šis neįprastas reiškinys yra ne kas kita, kaip „Sidabriškieji debesys“ (Noctilucent Cloud):

„Spindintys sidabriniai-mėlyni debesys, dar kitaip vadinami Sidabriškaisiais, kartais nušviečia naktinį vasaros dangų nuostabiomis spalvomis“, – patvirtino administracija.

Pasigrožėkite Sidabriškaisiais debesimis: