Stambiausia Australijos oro linijų bendrovė „Qantas Airways“ jau greitai leis keleiviams skrendant lėktuvu pasijusti taip, jog skrydis niekada ir nesibaigs.

Kompanija paskelbė, kad 2018 metų kovą pristatys pirmąjį tiesioginį skrydį tarp Europos ir Australijos. 14,5 tūkst. kilometrų kelionė iš Londono į Vakarų Australijos valstijos sostinę Pertą truks net 17 valandų.

„Qantas Airways“ jau turi Didžiosios Britanijos-Australijos kryptį savo portfelyje, tačiau tai bus pirma tokia kryptis be įprastų sustojimų Singapūre ar Dubajuje.

Kompanijos vadovas Alanas Joyce teigė, kad bilietai į prekybą bus paleisti likus metams iki p‏irmos kelionės – 2017 metų balandį.

Visgi šis skrydis netaps pačiu tolimiausiu pagal distanciją pasaulyje. Rekordas priklauso „Air India“ bendrovei, kuri skraido 15,1 tūkst. k‎ilometrų iš Naujojo Delio į San Franciską. Tačiau kelionė trunka trumpiau – 16 valandų ir 15 minučių.

Jeigu Perto-Londono kryptis būtų paleista dabar, ji taptų pačia ilgiausia pasaulyje. Tačiau 2017 metų vasarį „Qatar Airways“ ketina paleisti skrydžius iš Oklando (Naujoji Zelandija) į Dohą (Kataras), o jie truktų 17 valandų ir 45 minutes.