Viena geriausių pasaulyje avialinijų „Qatar Airways“ ketvirtadienį ir penktadienį skelbia akciją „Treasure Hunt“, kurios metu bus galima laimėti visiškai nemokamus skrydžius įvairiausiomis kryptimis. Skamba kaip iš fantastinio filmo? Jūsų laimei, tai realybė.

Panašią akciją „Qatar Airways“ darė pernai rugpjūčio mėnesį, tačiau tuomet kompanija susidūrė su milžinišku lankytojų srautu, kurie tiesiog „nulaužė“ serverius.

Ketvirtadienį ir penktadienį (sausio 12-13 d.) oficialioje avialinijų svetainė bilietus bus galima įsigyti už 0,00 Eur kainą (susimokėti reikės tik už oro uosto bei miesto mokesčius).

Apie žaidimo taisykles:

1. Kadangi „Qatar Airways“ iš Lietuvos neskraido, tad teks ieškoti „nulinių“ skrydžių iš kitų šalių. Rekomenduojame Daniją, Lenkiją, Didžiąją Britaniją, Italiją, Norvegiją ar kitas šalis, į kurias nėra brangu nuvykti iš Lietuvos.
2. Kiekviena šalis turi sau priskirtą akcijos laiką. Jį galite pamatyti apačioje pateiktoje lentelėje arba paspaudus čia. Bilietams įsigyti turėsite vos valandą.
3. Kiekvienas regionas turi ir sau priskirtą filmuką, kuriame pateikiamos užuominos apie miestus, į kuriuos skrendant yra galimybė laimėti bilietą nemokamai. Šiuose filmukuose pateikiamos šių miestų nuotraukos, keliavimo data bei oro uosto kodas, pagal kurį galite atpažinti miestą (pvz. WDH – Hosea Kutako oro uostas, Vindhukas, Nigerija).
4. Oficialioje „Qatar Airlines“ svetainėje suvedę pasirinktą kryptį ir kelionės datą pradėkite „auksinių bilietų“ paiešką. Nenustebkite, kad prie visų datų bus rodoma įprasta kaina. Nemokami bilietai yra užslėpti. Tik pasirinkus skrydžio kryptis, datą, atlikus visas registracijos procedūras, paspaudus „Continue“ ir nuėjus į bilietų pirkimo patvirtinimo puslapį, paaiškės – pataikėte ant auksinio bilieto („Golden ticket“) ar ne. Jeigu matote „nulinę“ kainą, reiškia jūs laimingasis.
5. Nieko negalvokite, neprašykite tėvų sutikimo, pirkite bilietus, kraukitės kuprinę ir keliaukite!

Lentelė su šalims priskirtais laikais:

capture

Filmukas, skrendantiems iš Kroatijos, Vengrijos, Serbijos, Varšuvos, Bulgarijos, Rumunijos ar Turkijos:

Filmukas, skrendantiems iš Didžiosios Britanijos, Austrijos, Belgijos, Danijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Olandijos, Norvegijos, Ispanijos, Švedijos, Šveicarijos, Kipro, Suomijos ir Graikijos:

Daugiau informacijos apie šią neįtikėtiną akciją galite rasti čia: http://www.qatarairways.com/global/en/offers/travel-festival-treasure-hunt.page