Jeigu pigių skrydžių bilietų į Kopenhagą, Oslą, ar kitus populiarius Europos miestus galima rasti ir įsigyti kone kiekvieną dieną, tai tokie pasiūlymai tikrai nesimėto. Su Ukrainos tarptautinėmis oro linijomis iš Vilniaus į Irano sostinę Teheraną galima nuskristi vos už 93 eurus!

Nors pagal užsienio politiką Iranas paprastai priskiriamas prie „blogiukų“, tačiau keliautojų patirtys rodo, kad ši šalis ne tik pakankamai saugi turistams, bet ir patogi keliavimui: tarp didesnių miestų nutiesti kokybiški keliai, nedidelės taksi, viešojo transporto kainos. Be to, Irane nėra daug užsienio turistų, tad lankytinos vietos nėra nuolat užkimštos turistų, o vietiniai, nors dažniausiai nekalba angliškai, yra labai svetingi.

Irano sostinė Teheranas yra Alborzo kalno papėdėje įsikūręs didžiausias šalies miestas, kurio metropolinėje teritorijoje gyvena apie 14 mln. gyventojų. Šiame mieste įsikūrę geriausi šalies muziejai ir restoranai, yra begalė jaukių kavinių ir žaliuojančių parkų. Miesto simbolis – 2500 Persijos imperijos jubiliejaus proga pastatytas Azadi bokštas. Teherano nacionaliniame brangenybių muziejuje yra didžiausia pasaulyje brangakmenių kolekcija, o vienas iš deimantų sveria net apie 35 kg.  Nacionaliniame muziejuje taip pat galima pamatyti druskos žmogų (mumiją), kuri mumifikuota druskoje daugiau nei prieš 2 tūkst. metų. Be to, mieste stūkso šeštas pagal aukštį bokštas pasaulyje.

O ar žinojote, kad 1 euras yra lygus maždaug 46500 Irano rialų? Jeigu piniginėje turite bent 21 eurą – turėsite progą bent trumpam pasijausti milijonieriais.

Maršrutas: Vilnius – Teheranas (per Kijevą)– Vilnius
Kelionės data:
2019 m. kovo 13 d. – kovo 20 d.
Kaina: 93 EUR

vielnius - kiev 19

13 kiev - tehran 20 tehran - kiev kiev - vilnius

Bilietų pagal pateiktą skrydžių informaciją ieškokite bilietų Flyuia.com interneto svetainėje.

Apgyvendinimas: nakvynę kelionės metu galite rezervuoti booking.com arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarosiose dar nesate užsiregistravę, pasinaudokite pateiktomis nuorodomis ir gaukite nuolaidą savo pirmajai nakvynei, arba atgaukite dalį pirmosios nakvynės išlaidų.

Automobilio nuoma: automobilį kelionės metu metu galite rezervuoti rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.