Orai palaipsniui gerėja, Europoje pradeda virti įprastas turizmo sezonas, o daugelis iš jūsų jau planuoja vasaros atostogas. Tačiau kelionėmis kvepia visur ir visada, o vasara mums – ne rodiklis.

Kvepia Kelionėm“ komanda siūlo apšilti kojas prieš vasaros karščius ir parinko patogius skrydžius jūsų nepakartojamai kelionei, kurios metu lauks aštuoni skrydžiai ir septynios turistų itin lankomos vietos. Į tokį 17 dienų nuotykį su „Ryanair“ oro linijomis siūlome leistis vos už 117,73 euro.

Kelionę gegužės 10 dieną pradėsite Kaune, iš kurio keliausite į Danijos sostinę, žaviąją Kopenhagą. Iš Kopenhagos skrisite į Didžiosios Britanijos sostinę, karališkąjį Londoną. Iš pastarojo – į daugeliui dar nepažintą, savo reljefu ir pilimis kerintį Liuksemburgą. Vėliau lauks madų sostinė Milanas, Rumunijos sostinė Bukareštas, muziejumi po atviru dangumi vadinama didingoji Roma, ir istorine praeitimi garsėjantis Vokietijos milžinas Berlynas. Iš Berlyno gegužės 27-ąją grįšite į Vilnių. Daugiau apie kiekvieną šių miestų nereikia nei pasakoti. Kiekviename jų rasite sau mielą kampelį, o grįžę tikrai turėsite ką papasakoti draugams ir artimiesiems.

Norint nuvykti į šiuos miestus automobiliu jums tektų nuvažiuot daugiau nei 10000 km, pasinaudoti kelto paslaugomis, o vien kelionė automobiliu „Google“ duomenimis užtruktų bent 109 valandas. O kur dar kelių mokesčiai, kamščiai ir kitokios eismą trikdančios aplinkybės. Tuo tarpu mūsų nurodytais skrydžiais visus kelionės tikslus aplankysite lėktuve praleidę tik apie 16 valandų, kadangi visi numatyti skrydžiai yra tiesioginiai, o kelionės tikslų sieksite nuosekliai.

Kelionės maršrutas automobilių keliais

Kelionės maršrutas automobilių keliais

Kelionės data: gegužės 10 – gegužės 27 d.
Maršrutas: Kaunas – Kopenhaga – Londonas – Liuksemburgas – Milanas – Bukareštas – Roma – Berlynas – Vilnius
Kaina: nuo 117,73 Eur

2 kelionės dalis

1 kelionės dalis

1 kelionės dalis

2 kelionės dalis

Bilietus galite įsigyti paspaudę čia: 1 dalis, 2 dalis, arba pagal pateiktus skrydžių duomenis „Ryanair“ internetinėje svetainėje.

Apgyvendinimas: nakvynės kelionės metu galite ieškoti Booking.com, Hotels.com arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmajai nakvynei.

Automobilio nuoma: automobilį kelionės metu metu galite rezervuoti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.