Pigių skrydžių Amerikos oro linijų bendrovė „Spirit Airlines“ siekia pagerinti savo reputaciją ir skelbia apie naujovę – keleiviai lėktuve turės galimybę naudotis belaidžiu internetu (Wi-Fi).

Kažkada toks reiškinys, kaip internetas lėktuve, atrodė neįmanomas. Tačiau, keičiantis laikams ir tobulėjant technologijoms belaidis internetas persikelia net ir į orą. Skelbiama, kad belaidžio interneto greitis bus toks pat, kaip naršant namuose ar biure.  Įgyvendinti šią idėją oro linijoms padės tarptautinė įmonė „Thales“.

Instaliavimo ir tvarkymo darbus tikimasi užbaigti iki kitų metų vasaros. Tai reiškia, kad oro linijų „Spirit Airlines“ keleiviai greitu metu galės naršyti internete ir socialiniuose tinkluose visuose pigių skrydžių bendrovės lėktuvuose. Manoma, jog paslauga kainuos maždaug 5 eurus 50 centų.

„Džiaugiamės galėdami savo keleiviams suteikti naujos kartos belaidžio interneto galimybę skrydžio metu. Manome, jog ši paslauga ženkliai pagerins keleivių patirtį. Be to, tobuliname registracijos į skrydį procesą, ir kuriame kitas naujas paslaugas. Žadame ir toliau investuoti į skrydžių kokybę vardan savo klientų“, – sako Ted Christie „Spirit Airlines“ direktorius.