„American Airlines“ lėktuvu skridusi moteris liko pasibaisėjusi oro linijų darbu: atšauktas skrydis, dingęs bagažas ir negyva žiurkė kelionę pavertė tikru pragaru.

Amerikietė Merry Cannon (36) kartu su dviem vaikais nusprendė nustebinti savo vyrą ir aplankyti jį Europoje, kur šis buvo išvykęs darbo reikalais. Pirmiausia, šeima turėjo nuvykti į Vokietiją, tuomet kelionę tęsti Prancūzijoje. Tačiau, problemos prasidėjo dar neišvykus iš Amerikos.

Pirmasis skrydis iš Fejetvilio (Arkanzas, JAV) turėjo įvykti kovo 5 dieną, tačiau, buvo atšauktas dėl įtrūkusio priekinio lėktuvo stiklo. O tai reiškė, kad šeima nespėjo į jungiamąjį skrydį Čikagoje.

Po daugybės valandų laukimo, jie buvo įsodinti į kitą lėktuvą, kuriuo šeima pagaliau pasiekė Čikagą. Deja, čia šeima sulaukė dar daugiau nemalonumų – jų bilietai į Europą buvo atšaukti. Todėl, moteriai su dviem vaikais oro uoste teko laukti kitos dienos vakaro.

6017be2e5bc96c7dcbfcf9e51a51c818

Dėl šios sumaišties šeimai nieko kito neliko, kaip praleisti planuotą kelionę į Vokietiją ir skristi tiesiai į Prancūziją. Tačiau, tokių bilietų jie irgi negavo, dėl to teko skristi į Briuselį, ten išsinuomoti automobilį ir dvi valandas važiuoti iki Prancūzijos miesto Lilio.

Negana to, oro linijos pradangino moters bagažą, kuris šeimai buvo grąžintas tik po 5 dienų. Atgavusi savo bagažą, M. Cannon teigia pasibjaurėjusi jo kvapu: „Pamaniau, jog viduje kažkas nudvėsė, žinoma, tuo metu dar nežinojau, kad tai buvo tiesa“, – pasakoja moteris.

Nusprendusi išskalbti visą lagamino turinį, moteris išėmė drabužius ir išvydo klaikų reginį: „Kai išėmiau drabužius, ant lagamino dugno pamačiau negyvą žiurkę! Per visą savo gyvenimą nebuvau taip stipriai klykusi ir verkusi“, – prisipažįsta M. Cannon.

Moteris nedelsiant susisiekė su „American Airlines“ darbuotojais bei Sveikatos departamentu. Atvykęs sveikatos inspektorius liko pasibaisėjęs: „Kelias minutes jis buvo ištiktas šoko ir nežinojo ką pasakyti, tik atsiprašinėjo manęs ir kartojo kaip tai yra siaubinga. Vėliau, jam nerimą sukėlė maras ir, žinoma, blusos, kurias nešioja graužikai“, – pasakoja moteris.

M. Cannon teigimu, sveikatos inspektorius sakė, jog vienintelis geras dalykas šioje situacijoje yra tai, kad žiurkė jau yra negyva. Užpildžius visus reikiamus dokumentus ir įamžinus įkalčius, lagaminas su visais daiktais viduje buvo sudegintas.

1524687825020

Moteris patyrė maždaug 2 600 eurų nuostolį, tačiau oro linijos teigė galinčios padengti vos pusę šios sumos – 1 300 eurų.

„Visa kelionė su „American Airlines“ buvo tragiška. O negyva žiurkė buvo paskutinis mano kantrybės lašas. Labiausiai pykstu ne dėl prarastų pinigų, o dėl to, kaip oro linijos elgiasi su savo klientais. Jie yra didelė aviakompanija, todėl leidžia sau elgtis kaip nori. Jokios pagarbos. Tai yra neteisinga“, – atvirauja nukentėjusi moteris.