Susipažinkite su Lael Wilcox – mergina, kuri kasmet dviračiu nuvažiuoja daugiau kaip 32 tūkstančius kilometrų. Taip, Lael šį atstumą įveikia dviračiu, nors daugelis tiek neįveikia net vairuodami automobilius. Lael didelis atstumas ne bėda, toks gyvenimo būdas merginai teikia laimę.

„Žmonės kas rytą keliasi ir eina į darbus, aš keliuosi ir minu dviratį. Toks yra mano kiekvienos dienos tikslas, tą aš noriu daryti“, – sako dviratininkė.

Intensyviai važinėtis dviračiu mergina pradėjo prieš 3 metus, kuomet Lael draugė ją paskatino sudalyvauti 400 mylių dviračių lenktynėse. Dalyvauti varžybose mergina didelio noro neturėjo, tačiau likus kelioms dienoms iki starto ji persigalvojo. Rezultatas nustebino visus – mergina laimėjo lenktynes ir tai padarė net neturėdama savo dviračio, kadangi varžybose dalyvavo su dviračiu, kurį pasiskolino iš mamos.

Dabar Lael yra viena geriausių ir ištvermingiausių dviratininkių pasaulyje. Ji dalyvauja įvairiose lenktynėse, kuriose lenkia ne tik kitas moteris, bet ir vyrus. Merginos sėkmės formulė – nesustoti. Lael neslepia, kad pavargsta ir jaučia skausmą, tačiau, ji žino, jog sustoti nevalia.

Mergina nesustoja net nusimaudyti ir prisipažįsta, kad ilgiausiai yra išbuvusi be dušo 17 dienų. Miega ji taip pat nedaug, dažniausiai dviratininkams reikia 4-5 valandų miego, tuo tarpu Lael užtenka vos kelių valandų ir ji vėl atsiduria kelyje.

Dviratininkė džiaugiasi, jog lenktyniaudama turi galimybę pasimėgauti nuostabiais vaizdais pro kuriuos ji važiuoja, tai jai teikia labai daug laimės. Dėl to Lael važiuoja dviračiu kiekvieną dieną, net kai nedalyvauja lenktynėse. Dabartinis merginos tikslas – dviračiu praminti visus egzistuojančius kelius savo šalyje, Aliaskoje.

Vaizdo reportažas apie Lael Wilcox: