Jei internete apstu portalų, rekomenduojančių pigias vieno ar dviejų skrydžių keliones, tai Kvepia Kelionėm siūlo mesti iššūkį sau patiems. Šį kartą paruošėme beveik mėnesio trukmės atostogų kelionės planą, kurio metu aplankysite 10 užsienio miestų, 10 kartų skrisite lėktuvu ir kartą vyksite autobusu.

Turintiems Wizzair „Discount club“ narystę visa kelionė kainuos 183,38 euro, iš kurių 14 eurų atsieis autobuso bilietas iš Varšuvos į Kauną. Tai reiškia, kad kiekvieną užsienio miestą pasieksite vidutiniškai už 16,94 euro.

„Wizzair Discount Club“ narystė asmeniui kainuoja 29,99 Eur metams. Tiesa, narystės mokestis gana greitai atsiperka, kadangi ji dažnai suteikia nuo 10 Eur nuolaidą kiekvienam skrydžiui, 5 eurų nuolaidą registruotam bagažui ir kitas privilegijas sau bei vienam su nariu keliaujančiam asmeniui. Daugiau informacijos apie „Wizzair Discount Club“ privilegijas, narystės rūšis ir kt. sužinosite paspaudę čia.

Vykstant mūsų sudarytu maršrutu automobiliu kelionė užtruktų beveik 5 paras, per kurias tektų įveikti beveik 11000 km.

Vykstant mūsų sudarytu maršrutu automobiliu kelionė užtruktų beveik 5 paras, per kurias tektų įveikti beveik 11000 km.

Pagal mūsų planą, į mėnesio trukmės eurotrip’ą išvyktumėte birželio 24 dieną, o atgal į Kauną grįžtumėte liepos 22 dieną. Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriomis kryptimis galima įsigyti ir pigių bilietų kitomis, nei nurodėme, dienomis, tad kelionės planą galite keisti taip, kaip tik jums patogu.

Jeigu esat pasirengę traukti į šį nuotykį, pakeliui jūsų lauks net 8 valstybių sostinės: Kopenhaga, Briuselis, Berlynas, Budapeštas, Bukareštas, Londonas ir Varšuva. Sostine drąsiai galima vadinti ir Milaną. Tiesa, ne Italijos, o madų. Taip pat aplankysite ir visai prie Šveicarijos sienos su Vokietijos ir Prancūzija, Reino upės pakrantėje įsikūrusį jaukujį Bazelį.

Kelionės data: birželio 24 – liepos 22 d.
Maršrutas: Kaunas – Kopenhaga – Briuselis – Berlynas – Budapeštas – Bukareštas – Bazelis – Londonas – Liuksemburgas – Milanas – Varšuva – Kaunas
Kaina: nuo 183,38 Eur

Skrydžių ir autobuso reisų informacija:

Bilietus galite įsigyti paspaudę čia: 1 dalis, 2 dalis, 3 dalis, 4 dalis arba pagal pateiktus kelionės duomenis WizzairRyanair ir Lux Express internetinėse svetainėse.

Apgyvendinimas: nakvynės kelionės metu galite ieškoti Booking.com, Hotels.com arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmajai nakvynei.

Automobilio nuoma: automobilį kelionės metu metu galite rezervuoti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.