Pavasarį su „Wizzair“ galite palydėti kur kas smagiau nei, galbūt, planavote, ir ne bet kur, o pačiame pasaulio meilės miestu laikomame Paryžiuje. Jeigu turite „Wizzair Discount Club“ narystę, kelionė iš Vilniaus į Paryžių ir atgal jums atsieis vos nuo 42,48 eurų.

„Wizzair Discount Club“ narystė asmeniui kainuoja 29,99 Eur metams. Tiesa, pasirinkus skrydį į abi puses, narystės mokestis atsipirks jau per pirmąją kelionę, kadangi ji užtikrina nuo 10 Eur nuolaidą kiekvienam skrydžiui, 5 eurų nuolaidą registruotam bagažui ir kitas privilegijas sau bei vienam su nariu keliaujančiam asmeniui. Daugiau informacijos apie „Wizzair Discount Club“ privilegijas, narystės rūšis ir kt. sužinosite paspaudę čia.

Apie Paryžių daug pasakoti nė nereikia. Kerinti Prancūzijos sostinės panorama su Senos upe priešakyje iš Eifelio bokšto, Eliziejaus laukuose plytintis restoranų ir prabangių parduotuvių „miškas“, Triumfo arka, Dievo motinos katedra, meno meka – Luvras ir kiti lankytini objektai tik ir laukia kiekvieno turisto susidomėjusio žvilgsnio. Paryžius – meilės miestas. Paryžius – šviesų miestas. Paryžius – visada gera idėja.

Maršrutas: Vilnius – Paryžius – Vilnius
Skrydžio data:
gegužės 24 d. – gegužės 28 d.
Kaina:
nuo 42,48 Eur.

paryzius

Skrydžių bilietų ieškokite „Wizzair“ interneto puslapyje.

Apgyvendinimas: nakvynės Paryžiuje galite ieškoti Booking.com, Hotels.com arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmajai nakvynei.

Automobilio nuoma: automobilį kelionės metu metu galite rezervuoti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.