Pamirškite įprastus viešbučius, nes 2018 metų gale, prabangus poilsio kompleksas „Conrad Maldives Rangali Island“ (Maldyvai) atvers duris į nuostabius, povandeninius apartamentus.

Dalis viešbučio komplekso, kaip restoranas „Ithaa“, jau yra įsikūrę po vandeniu. Tačiau, jį papildys naujo tipo, dviaukščiai apartamentai, kurie lankytojams su povandeniniu pasauliu leis susipažinti artimiau.

CN_newithaarestaurant_2

Povandeniniai apartamentai pavadinti „Muraka“ vardu, kas Maldyvų kalba reiškia – koralą.  „Muraka“ apartamentai suprojektuoti taip, kad susilietų su aplinka ir leistų svečiams pasijusti vandenyno dalimi.

„Keliautojams norime pristatyti novatorišką ir neįprastą būdą praleisti atostogas. Apsistojant šiuose apartamentuose, atsiveria galimybė ištirti Maldyvus iš visiškai naujos perspektyvos, kuri yra žemiau jūros lygio“, – sako Ahmed Saleem, įmonės „Crown Company” vadovas ir vyriausiasis „Muraka“ apartamentų architektas bei dizaineris.

T0423CONRADMALDIVESUNDERSEA2_HR

Naujieji apartamentai turės du aukštus: pirmasis bus įkurtas 5 metrai po vandeniu, o antrasis virš jūros lygio.

Povandeniniame liukso numeryje svečiai ras karališko dydžio lovą, svetainės zoną, vonios kambarį ir spiralinius laiptus, vedančius į viršutinį apartamentų lygį. Čia bus įrengtas dvivietis miegamasis, antras vonios kambarys, grimo kambarėlis, nedidelė treniruoklių salė, integruota svetainė, virtuvė, baras ir valgomasis.

Valgomojo erdvė bus sujungta su privačiu deniu, nuo kurio atsivers nuostabūs saulėlydžio vaizdai. Norintiems stebėti saulėtekį, denis jūsų lauks ir kitoje apartamentų pusėje, kartu su bekraščiu baseinu.

denis

Viršutiniame aukšte rasite ir papildomą miegamąjį su milžiniška lova ir trečiuoju vonios kambariu. Iš viso „Muraka“ apartamentuose gali apsistoti iki 9 asmenų. Apsistojant apartamentuose, galima užsisakyti liokajaus bei apsaugos paslaugas.

„Džiaugiamės galimybe savo būsimiems svečiams pristatyti „Muraka“ apartamentus ir unikalų šansą apsistoti po vandeniu bei mėgautis Maldyvų pakrante neįprastu būdu“, – sako „Conrad Maldives Rangali Island“ generalinis direktorius Stefano Ruzza.

Apartamentų kaina už naktį prasidės nuo 50 tūkst. JAV dolerių.