Tarptautinių greitųjų autobusų maršrutų operatorius „Lux Express“ pranešė, jog po 2 metų veiklos Lenkijoje, traukiasi iš šios valstybės rinkos. Tokį sprendimą įmonė priėmė atsižvelgdama į Baltijos šalių rinkų augimą.

Nuo balandžio 1 d. išliks vienintelis šios kompanijos maršrutas į Lenkiją, t.y. į jos sostinę Varšuvą. Tiems, kurie nori pasinaudoti paskutine galimybe pamatyti Prahą, Brno, Budapeštą, Vieną ar Bratislavą siūloma speciali akcija. Šiuos miestus galima pamatyti už bilieto iki Lenkijos plius 1 euro kainą. Daugiau informacijos apie akciją rasite paspaudę čia.

„Transporto sektoriuje svarbu gebėti prisitaikyti prie rinkos sąlygų ir nenukrypti nuo pagrindinių verslo tikslų. Šiandien matome, kad rinka sparčiai vystosi Baltijos šalyse, kur turime stiprią poziciją ir galime pasinaudoti naujomis galimybėmis. Dėl šių priežasčių nusprendėme peržiūrėti mūsų strategiją ir koncentruotis į tas rinkas, kuriose perspektyvos yra didžiausios“, –teigia Hannes Saarpuu, generalinis „Lux Express“ grupės direktorius.

Nuo 2017 m. balandžio 1 dienos „Lux Express“ uždarys didžiąją daugumą maršrutų susijungiančių ar esančių Lenkijoje. Įmonė daugiau nebesiūlys kelionių toliau į pietus nuo Varšuvos: į Krokuvą, Prahą, Budapeštą, Vieną, Brno ir Bratislavą. Įmonė asmeniškai susisieks su visais keleiviais nusipirkusiais bilietus šiais maršrutais kelionei po balandžio 1 dienos. „Lux Express“ grąžins pinigus už įsigytus bilietus.

Įmonės vadovas tikina, kad Vilnius – Kaunas – Varšuva maršrutas ir toliau išliks nepakitęs. „Lux Express“ siūlo 4 išvykimus per dieną Vilnius – Varšuva maršrutu.

Hannes Saarpuu teigia, kad pozicija Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse yra ne tik stabili, bet ir nuolat stiprėjanti.

„Pastebime, kad vis daugiau lietuvių įvertina kokybiškas „Lux Express“ teikiamas paslaugas ir renkasi mus vietoj asmeninio automobilio. Tai mums suteikia daug optimizmo siūlyti lietuviams dar daugiau galimybių keliauti su mumis ateityje.”

Praeitais metais „Lux Express“ pervežė 25 proc. daugiau keleivių iš Lietuvos lyginanat su 2015 metais. 2016 metais daugiau nei 110 000 keleivių iš Lietuvos naudojosi „Lux Express“ paslaugomis. Varšuva yra antra pagal populiarumą kryptis iš Lietuvos. Praeitais metais šia kryptimi keliaujančių keleivių skaičius padidėjo daugiau nei du kartus.