Didžiausias tarptautinis greitųjų maršrutų tinklas „Lux Express“ nuo sausio 18 d. iki sausio 22 d. skelbia akciją „Nauji metai – nauji horizontai“, kurios metu autobuso bilietus tarptautinėms kelionėms galite įsigyti su 50 proc. nuolaida, o vidiniams Estijos maršrutams suteikiama net iki 80 proc. nuolaida.

Galimi išvykimai iš Šiaulių, Kauno, Vilniaus bei Klaipėdos.

Akcijos taikomos išvykimams nuo sausio 30 iki kovo 31 dienos.

Akcijos kodas: 2017

Pavyzdinės kelionės (kaina į abi puses):

  • Vilnius – Ryga – Vilnius (vasario 20-22 d.) 10 EUR

Riga

  • Vilnius – Varšuva – Vilnius (kovo 12-14 d.) 8,50 EUR

varsuva

  • Kaunas – Budapeštas – Kaunas (vasario 20-23 d.) 26 EUR

Budapeštas

Bilietų ieškokite „Lux Express“ interneto svetinėje.

*Norintiems rasti pigiausius bilietus rekomenduojame kelionę planuotis bent kelias savaites į priekį, nepopuliariu laiku, t.y. renkantis išvykimą sekmadienį ar pirmadienį ir grįžtat trečiadienį, ketvirtadienį ar kitomis ne savaitgalio dienomis. Iš Rygos taip pat nebrangiai galėsite pasiekti Taliną, iš Varšuvos ar Krokuvos – Čekijos sostinę Prahą ir kitus miestus. Tad rekomenduojame pasidomėti ir kitais „Lux Express“ siūlomais maršrutais.

„Lux Express Group“ siūlo tarptautinius maršrutus į 12 šalių. Pagrindinės kryptys – Sankt Peterburgas, Talinas, Ryga, Vilnius ir Varšuva. Keliausite ne bet kuo, o aukščiausios klasės autobusais, kuriuose rasite individualius pramogų įrenginius su jutikliniu ekranu, atlenkiamas ir patogias sėdynes, nemokamą Wi-Fi internetą,  el. maitinimo šaltinius bei, žinoma, tualetą. Kelionės komfortą užtikrins galimybė pasidaryti karštų gėrimų, galimybė įsigyti antklodę ar pagalvę, kondicionavimo sistema.

Nakvynę kelionės metu galite užsisakyti booking.com interneto svetainėje arba per airbnb.com puslapį. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmąjai nakvynei.