Populiariaus kelionėms po Lietuvą skirto žemėlapio Lietuvon.lt autorius Karolis Žukauskas šiandien pristatė naują projektą, leidžiantį prenumeruoti jo sukurtus maršrutus ir taip keliauti po šalį. Kiekvienas keliautojas, „Patreon“ platformoje susimokėjęs bent 3 JAV dolerius, kas mėnesį savo el. paštu gaus bent du paruoštus keliauti maršrutus, taip pat trijų įdomių Lietuvos objektų aprašymus.

Pasak projekto autoriaus, ši idėja kilo natūraliai po sėkmingo Lietuvon.lt projekto starto.

„Mes prenumeruojame gausybę dalykų – nuo daiktų iki patirčių. Pamaniau, kodėl negaliu panaudoti savo patirties ir sukurti unikalią paslaugą – nuotykių prenumeratą“, – apie kilusią idėją kalba K. Žukauskas.

Pernai paleistas projektas Lietuvon.lt sulaukė didžiulio susidomėjimo ir teigiamų atsiliepimų.

„Praėjusių metų vasarą paleidau Lietuvon.lt, ažiotažas buvo didžiulis, žemėlapis greitai išpopuliarėjo – gavau teigiamų vertinimų tiek iš keliautojų, tiek iš turizmo paslaugų teikėjų, kurie įtraukti į žemėlapį. Taip pat susilaukiau ir iki šiol sulaukiu daug klausimų dėl įvairių maršrutų Lietuvoje – tai paskatino sukurti projektą „Nuotykiai su Lietuvon.lt“, – sako K. Žukauskas.

Jo teigimu, kelionių planavimas ir kokybiškas maršrutų sudarymas užima nemažai laiko.

„Žinoma, galima keliauti ir ekspromtu, aš pats taip irgi dažnai darau. Tačiau kartais, ypač keliaujant su vaikais arba didesne draugų kompanija, norisi mažiau blaškymosi ir klaidžiojimo automobiliu ieškant „Ką čia toliau įdomaus galime pamatyti“ ir daugiau laiko praleisti patraukliose Lietuvos vietose“, – teigia jis.

Šiuo metu Tailande žiemojantis keliautojas sako, kad pirmuosius maršrutus kurs remdamasis paties aplankytais objektais Lietuvoje, o prieš vasarą grįžęs į Lietuvą šią veiklą tęs aktyviai keliaudamas po šalį automobiliu ir tokiu būdu ieškodamas naujų krypčių.

Visi, norintys tapti „Nuotykiai su Lietuvon.lt“ prenumeratoriais ir kiekvieną mėnesį el. paštu gauti bent du paruoštus keliavimui maršrutus, gali registruotis „Patreon“ svetainėje: www.patreon.com/lietuvon.

Praėjusių metų vasarą K. Žukausko sukurtame žemėlapyje Lietuvon.lt surinkta daugiau nei 1100 lankytinų Lietuvos vietų.

Nuotykiai su Lietuvon.lt