Planuojantiems kelionę į Tailandą – geros naujienos. Siekdama paskatinti turizmą Tailando vyriausybė buvo pranešusi, jog leidžia įvažiuoti į šalį turistams su nemokama viza iš 21 valstybės, tarp jų – ir Lietuvos.

Tačiau ši valstybinė akcija turėjo galioti iki 2017 m. vasario 28 d., bet buvo pratęsta iki rugpjūčio 31 d., praneša „bangkokpost.com“.

Vyriausybės atstovas teigė, jog gruodžio 1 d. pradėjus vykdyti šią akciją turistų srautas padidėjo 12,4 proc.

Nemokamai vizos bus suteikiamos Andoros, Bulgarijos, Butano, Kinijos, Kipro, Etiopijos, Fidžio, Indijos, Kazachstano, Latvijos, Lietuvos, Maldyvų, Maltos, Mauricijaus, Papua Naujosios Gvinėjos, Rumunijos, San Marino, Saudo Arabijos, Taivano, Ukrainos bei Uzbekistano šalių piliečiams.

Taip pat vyriausybės sprendimu, 15 dienų galiojanti viza (išduodama jau viešint Tailande; angl. on arrival) šiuo laikotarpiu kainuos pusę savo įprastinės kainos. Vietoj įprastos 2000 batų kainos reikės mokėti tik 1000 (26,5 Eur).

Nemokamą Tailando vizą galite įsigyti Tailando konsulate esančiame Vilniuje. Visą reikia informaciją apie darbo laiką, reikalingus dokumentus rasite puslapyje thaiconsulate.lt.