Britų naujienų agentūra „The Sun“ sudarė sąrašą, kuriame įvardino 11 krypčių, į kurias šią vasarą yra pigiausia nuvykti iš Didžiosios Britanijos. Tarp pigiausių ir labiausiai tinkamų „Instagram“ albumui papildyti šalių yra ir Lietuva bei kaimynės Latvija ir Lenkija.

Straipsnyje siūloma aplankyti Švč. Trejybės bažnyčią ir Bazilijonų vienuolyną. Žadama, jog šių pastatų lengvai gelsvos pastelinės spalvos, kaip ir likusi Vilniaus dalis, užburs ramybe ir jaukumu.

Taip pat, siūloma aplankyti hipsterišką Užupio respublikos miesto dalį ir paskanauti lietuviško alaus, kuris Lietuvoje kainuoja gerokai pigiau nei D. Britanijoje.

Turistai raginami apsilankyti ir Latvijoje. Liepojos paplūdimys įvardinamas kaip vienas gražiausių ir labiausiai atpalaiduojančių. Čia siūloma paragauti vietinių žuvies patiekalų ir neskubant pasivaikščioti smėlėta pakrante.

Norintiems daugiau veiksmo, rekomenduojama sudalyvauti „Summer Sound“ festivalyje, kuris yra rengiamas paplūdimyje.

Į Liepoją turistams iš Anglijos siūloma patekti per Lietuvą – nusileidus Palangos oro uoste.

Jā, arī mēs tur bijām ✌🏽🍹#summersound

A post shared by Karīna Elizabete (@karinaelizabete) on

Vykstantiems į Lenkiją, rekomenduojama apsilankyti Vroclave. Jis įvardinamas kaip vienas gražiausių ir autentiškiausių Lenkijos miestų, kurio „Ostrów Tumski“ kvartale stūkso gražūs, istoriniai pastatai. Toks vaizdas tikrai papuoš kiekvieno keliautojo „Instagram“ albumą.

Sąraše taip pat įvardinama Italija, Škotija, Portugalija, Vokietija, Albanija ir Marokas.