Pastebėjome, jog žmonėms patinka ilgos kelionės idėjos, kai per tam tikrą laiką, negrįžtant į Lietuvą, galima aplankyti 5 ar daugiau Europos valstybių. Todėl nuo šiol, kiekvieną savaitę stengsimės jums pateikti bent po vieną tokios „multi“ kelionės pasiūlymą.

Šį kartą – per beveik  mėnesį laiko turite galimybę nebrangiai aplankyti 9 valstybes ir 9 skirtingus miestus, o kelionę sudarantys 11 skrydžių, turintiems „Wizzair Discount club“ narystę kainuos vos nuo 162 eurų. Neturintiems šios narystės teks pinigines ištuštinti kiek labiau – visi skrydžiai kainuos nuo 183 eurų.

„Wizzair Discount Club“ narystė asmeniui kainuoja 29,99 Eur metams. Tiesa, narystės mokestis gana greitai atsiperka, kadangi ji dažnai suteikia nuo 10 Eur nuolaidą kiekvienam skrydžiui, 5 eurų nuolaidą registruotam bagažui ir kitas privilegijas sau bei vienam su nariu keliaujančiam asmeniui. Daugiau informacijos apie „Wizzair Discount Club“ privilegijas, narystės rūšis ir kt. sužinosite paspaudę čia.

Kelionę pradėsite birželio 1 dieną iš Vilniaus oro uosto, o baigsite – birželio 29-ąją taip pat Vilniuje. Kelionės metu aplankysite Švedijos sostinę bei didžiausią Skandinavijos miestą Stokholmą, vieną seniausių Lenkijos miestų – Baltijos jūros skalaujamą Gdanską (kuris kartu su Sopotu bei Gdynia sudaro trimiestį), iš jo keliausite į Europos Sąjungos ir Belgijos sostinę Briuselį.

Pabuvoję Briuselyje skrisite į įspūdingą istorinį paveldą turinčią Vengrijos sostinę – margąjį Budapeštą. Iš Vengrijos lauks skrydis į dar neatrastą Makedoniją ir jos sostinę Skopjė. Iš ten keliausite į Paryžių, o paviešėję jame keletą dienų skrisite į Barseloną aptarnaujantį Costa Brava oro uostą.

Taigi kelių dienų viešnagės metu spėsite apžiūrėti tiek netoli oro uosto esančią Žironą, tiek Katalonijos sostinę. Iš pastarosios lauks skrydis į šiaurės vakarų Italiją – apie milijoną gyventojų turintį Turiną, kuris daugeliui žinomas dėl savo miesto futbolo komandos. Kelionės paskutiniame etape iš Turino per Briuselį keliausite į įspūdingąjį Berlyną, kur apžiūrėję Berlyno sienos likučius, Reichstagą, apsilankę zoologijos sode, Postdamo aikštėje ir kitose įdomiose vietose, lauksite skrydžio atgal į Vilnių.

Kelionė nurodytu maršrutu automobiliu atrodytų maždaug taip (tarpinių stotelių tiek daug, kad visos jos netelpa net į „Google Maps“):

dfsdfsdf

Kelionės data: birželio 1 – birželio 29 d.
Maršrutas: Vilnius – Stokholmas – Gdanskas – Briuselis – Budapeštas – Skopjė – Paryžius – Turinas – Barselona – Berlynas – Vilnius
Kaina: nuo 162 Eur

Skrydžių informacija:

Bilietus galite įsigyti paspaudę čia: 1 dalis, 2 dalis, 3 dalis arba pagal pateiktus skrydžių duomenis „Norwegian“„Wizzair“ ir „Ryanair“ internetinėse svetainėse.

Apgyvendinimas: nakvynės kelionės metu galite ieškoti Booking.com, Hotels.com arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmajai nakvynei.

Automobilio nuoma: automobilį kelionės metu metu galite rezervuoti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.