Aktorius Mindaugas Papinigis jaučia didelę priklausomybę kelionėm. Ne paslaptis, jog labiausiai jam patinka egzotinės kelionės. Viena tokių buvo mėnesis Kuboje, kur jis pėsčiomis sukorė daugiau nei 350 kilometrų. Tai buvo ir pirma jo solo kelionė. Kaip dažniausiai tokiais atvejais būna, nors ir keliavo vienas, tačiau vienišas nesijautė. Pasak M.Papinigio, pakeleivių ir istorijų su jais netrūko.

Keli jų apgavo, išviliojo nemažai pinigų, tačiau pykčio jiems aktorius nejaučia, kadangi jų dėka pamatė tokią Kubą, kokios paprastas turistas galbūt nebūtų atradęs.

„Man vietiniai parodė tokių žmonių ir vietų, kur aš pats tikrai nebūčiau užklydęs“, – įspūdžiais džiaugėsi M.Papinigis.

Didelį įspūdį jam paliko romas, kuris Kuboje užima ypatingą vietą tiek jį degustuojant, tiek kuriant naujas pažintis.

„Romo „Havana Club“ galima nusipirkti visame pasaulyje, bet Kuboje mačiau keletą tokių rūšių, kurių nesu matęs niekur daugiau. Pavyzdžiui „Santiago de Cuba“, kuris yra neprilygstamas. Yra dar toks „Legendario“. Ir jo nereikia išgerti daug. Aišku, jo norisi išgerti, bet tokia ta Kuba…“, – pasakoja M.Papinigis.

Iki šiol negalintis pamiršti pirmosios kelionės aktorius į Kubą tikisi vieną dieną sugrįžti ir neabejoja, jog tose pačiose vietose ras kelionių bičiulius, ten kur juos ir paliko.

Apie tai ir daugiau – videofilmuke.