Banglenčių sportas Lietuvoje nėra labai populiarus dalykas. Tačiau net ir mūsų šalyje galima rasti žmonių, kurie yra pakvaišę dėl šios pramogos. Vienas jų – roko grupės „Freaks on Floor“ lyderis Justinas Jarutis.

Savo kelionių jis nebeįsivaizduoja be jūros ar vandenyno bangų. Tiesa, savo meilę „surfingui“ atrado Lietuvoje, Monciškėse vykusioje banglenčių stovykloje. Dabar Justinas jau yra praplėtęs savo vandenis ir ant bangų skrieti bandė Maroke, Ispanijoje bei Italijoje.

„Mane veža tai, jog aš niekada nebuvau per daug susijęs su vandens sportu. Veža ir tai, jog tai yra neaprėpiamas laisvės pojūtis. Adrenalinas.

Tai yra turbūt sunkiausias vandens sportas, bet man patinka dalykai, kai jų reikia siekti, o ne gauti iš karto. Žinau, kad dar labai daug kartų reikia nukristi į vandenį, jog kažkas pavyktų“, – patirtimi dalinosi J.Jarutis.

Rugpjūčio pradžioje banglenčių sportas oficialiai buvo įtrauktas į 2020 metų olimpinių žaidynių Japonijoje programą. Todėl galbūt galima tikėtis, kad susidomėjimas šia sporto šaka tik augs.

Istorijomis apie šią netikėtai gimusią meilę ekstremaliam sportui bei „surfingo“ keliones Justinas pasidalino su „Kvepia kelionėm“. Žiūrėkite videointerviu.