Ši vasara aktorei, radijo ir televizijos laidų vedėjai Beatai Tiškevič buvo pokyčių metas. Ji ne tik pirmą kartą važiavo į festivalį viena, bet ir išsiruošė į solo kelionę. Ir net ne vieną. Keliaudama savarankiškai aplankė Berlyną, Varšuvą bei Kroatiją.

Pastarojoje šalyje ji įveikė ir savo didžiulę baimę – išdrįso su guma nušokti nuo 56 metrų aukščio Maslenicos tilto.

„Visiškai netikėjau, kad nušoksiu. Netikėjau iki pat tos akimirkos, kai nušokau. Manau, kad mane gerai pažįstantys žmonės irgi netikėtų. Man šis įvykis toks didelis! Vienas didžiausių.

Jis man pavyzdys to, kad viską galiu nuveikti, viską galiu padaryti, jei tik norėsiu. Aš didesnė už mano baimes“, – tuomet rašė B.Tiškevič.

Nors baimės buvo per akis ir nuo tilto nušoko ne po pirmo raginimo, tačiau sausakimšame kelionių projekto „Kvepia Kelionėm“ renginyje mergina apie tai pasakojo su humoru.

Tame pačiame renginyje B.Tiškevič prisipažino, kad kelionių skonį atrado po to, kuomet pajuto, kad gyvenime reikia permainų, o būtent ta reikiama dėlionės detale tapo autobuso bilietas į Berlyną.

„Buvo laikas, kai išsikraustė mano kambario draugės, gera draugė įsimylėjo ir visi kažkaip atsitraukė, įskaitant darbus. Likau tik aš viena su katinu, kuriam iš manęs reikia tik ėdalo ir kad išneščiau išmatas. Tuomet supratau, kad man pačiai reikia kažką daryti. Ilgą laiką labai stipriai panikavau, bet pavargau nuo to.

Dariau viską, kad tik judėtų kūnas, nes galva visai nebeveikė. Pradėjau sportuoti, sveikiau valgyti, daugiau skaityti. Per šiuos tris dalykus aš ir atsistojau ant kojų, – su kauniečiais savo išgyvenimais dalinosi B.Tiškevič. – Prie viso to pridėjau keliones, kurios visiškai mane prikėlė, nes jau galvojau, kad man „kaput“. Būtent keliaudama viena aš iš naujo atradau save ir atsikračiau kažkokio aukos vaidmens.“

Po šios vasaros savarankiškų kelionių B.Tiškevič jaučiasi daug stipresnė, didesnė, drąsesnė, labiau savimi pasitikinti. Tačiau neslėpė, jog solo kelionės nėra visiškai tai, kas jai labiausiai patinka. Mergina norėtų surasti tokį mylimą žmogų, su kuriuo galėtų keliauti kartu.

Ji taip pat atsiminė daug baimės sukėlusią istoriją iš nacionalinio Plitvicos ežerų parko, įspūdžius iš Berlyno, norą išmokti daug naujų dalykų, sutiktus pakeleivius bei dar daug įdomių dalykų. Siūlome pasiklausyti Beatos pasakojimą „Kvepia Kelionėm“ projektui.