Dar prieš keletą dienų dalinomės skrydžių pasiūlymu keliautojams norintiems aplankyti Tailandą ir Australiją, o šiandien dalinamės dar vienu nuostabiu „du viename“ pasiūlymu – kelionę iš Vilniaus į didžiausią Vietnamo miestą Hošiminą, pakeliui aplankant ir Tailando sostinę Bankoką. Visi skrydžiai su Ukrainos oro linijomis ir „Air Asia“kainuoja nuo 424 eurų už kelionę į abi puses.

Bankokas – Tailando sostinėje, kurioje įvairių šaltinių duomenimis gyvena nuo 10 iki 15 milijonų gyventojų. Tai pagrindinis šalies jūrų ir upių uostas, kuris gyvas ir dieną ir naktį. Čia gausu barų, restoranų, klubų ir kitokių pramogų.

Hošiminas – didžiausias Vietnamo miestas, esantis prie Saigono upės, kuriame gyvena daugiau nei 7 milijonai gyventojų. Šiuo metu miestą daug kas vis dar vadina būtent Saigono vardu. Tai svarbus jūrų uostas, kuriame išvystyta lengvoji, maisto, medžio apdirbimo, chemijos, mašinų pramonė, žuvininkystė, klesti amatai. Mieste daug muziejų, savivaldybės teatras, yra žymių budistų pagodų. Dėmesio verta ir Centrinė mečetė, Notre Dame katedra, Bitexco finansinis bokštas. Kelionės metu populiaru aplankyti modernius kino centrus, vandens pramogų parką, išbandyti vietinės virtuvės patiekalus ir kitas turistines pramogas.

Maršrutas: Vilnius – Bankokas – Hošiminas – Bankokas – Vilnius
Kelionės trukmė:
19 dienų (gegužės 10 d. – gegužės 29 d.)
Skrydžių datos:

  • Vilnius – Bankokas (gegužės 10 d.)
  • Bankokas – Hošiminas (gegužės 12 d.)
  • Hošiminas – Bankokas (gegužės 21 d.)
  • Bankokas – Vilnius (gegužės 29 d.)

Skrydžių bilietų, skrydžiams iš Vilniaus į Bankoką bei atgal ieškokite čia, o bilietus iš Bankoko į Hošiminą rasite paspaudę čia.

Apgyvendinimas: nakvynės galite ieškoti Booking.com, Hotels.com  arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmajai nakvynei.

Automobilio nuoma: automobilį kelionės metu metu galite rezervuoti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.