„Kvepia Kelionėm“ portalas yra apie keliones, o jos yra neatsiejamos nuo pasakojimų. Juk visuomet grįžus iš ilgesnės ar trumpesnės kelionės skubame guldyti į vieną ar kitą lentyną savo įspūdžius.

Vieni dalinasi socialiniuose tinkluose, kiti pasakoja istorijas bendradarbiams ar draugams, kiti rašo apie tai dienoraščius bei dar visokiausiomis formomis išreiškia savo patirtas emocijas kelyje.

Viena iš formų gali būti ir portalas „Kvepia Kelionėm“. Jeigu mėgstate rašyti, turite įdomių istorijų iš kelionių, patarimų ar tiesiog norite prisidėti prie šio projekto – rašykite mums el. paštu kvepiakelionem@gmail.com arba Facebook puslapyje „Kvepia Kelionėm“.

O dabar norime pranešti ir pasidžiaugti, kad nuo šio antradienio kiekvieną savaitę mūsų portale galėsite rasti dviejų užkietiejusių keliautojų Ingridos ir Juozapo kelionių įspūdžius.

„Esame du nenuoramos arba kaip pažįstami, artimieji vadina – klajokliai be namų. Man 27-eri, Juozapui 21-eri ir kartu daugiau mažiau keliaujame jau porą metų. Juozapas jau žymi 58 aplankytą pasaulio šalį, aš 36-ąją.

Šiuo metu keliaujame jau penktą mėnesį po pietryčių Aziją, kuri tapo mūsų laikinais namais, – teigė Ingrida, įkūrusi ir savo tinklaraštį „Kelionraštis“. – Per tiek laiko spėjome paklajoti septyniose šalyse – Tailande, Malaizijoje, Singapūre, Indonezijoje, Brunėjuje, Kambodžoje, Laose, o planuose dar turime Vietnamą bei Mianmarą. Būtent istorijas iš šių žemės kampelių ir stengsimės perteikti.“

Pirmoji istorija apie Malaiziją – jau rytoj „Kvepia Kelionėm“ portale.